Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823764
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο αρκετο καιρο απουσιας λογω φορτο εργασιας βρηκα λιγο χρονο και επισκεφτηκα το αγαπημενο μου στουντιο.Χτυπαω το κουδουνι ανοιγει η πορτα,μπαινω στο σαλονι καλημεριζω την κυρια Πετρα την οποια την γνωριζω κιολας μου λεει οτι δουλευουν 3 κοπελες Αλεξανδρα,Αλικη και Ελενη διαλεξα την Αλεξανδρα,πληρωνω το προγραμμα που διαλεξα φουλ με πρωκτικο και ανεβαινω για το δωματιο no4.Καθως εκανα το μπανακι μου και ειχα βγει χτυπαει το τηλ. το σηκωνω και ηταν το μωρο μου η Αλεξανδρα,με ρωταει αν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση και εκει ειναι που σαστισα λιγο,αφου της λεω οχι το κλεινουμε.Δεν περασαν μερικα δευτερολεπτα και με ξαναπαιρνει και με ρωταει αυταρχικο προγραμμα ετσι μωρο μουεκει εμεινα,μπερδευτηκε η κυρια Πετρα και της ειπε οτι ηθελα αυταρχικο.Αφου λυθηκε το προβλημα με το προγραμμα μετα απο μερικα λεπτα ανεβαινει το μωρο μου,αφου μιλησαμε λιγο ειχαμε αρκετο καιρο να τα πουμε αλλωστε,γελασαμε και με το περαστατικο αυτο ξεκινησαμε με ενα χαλαρωτικο μασαζακι απο μερους της.Υστερα ξεκινησε ενα απιστευτο ισπανικο με τις βυζαρες της και αφου μου ειχε γινει τουμπανο μου φορεσε το προφυλακτικο και ξεκινησε ενα απιστευτο στοματικο,τον εφτυνε,τον επαιρνε ολο μεσα,περιποιηθηκε και τις μπαλες.Μετα απο λιγο ηρθε η σειρα μου να την περιποιηθω,ξεκινησα να γλειφω τις βυζαρες της και μετα κατεβηκα στο πανεμορφο μουνακι της.Μετα ηρθε η ωρα του σεξ,1η σταση εγω απο πανω της για μερικα λεπτα,μετα της ειπα να αλλαξουμε και την εβαλα στα τεσσερα με πανεμορφη θεα την κωλαρα της,αφου εβαλε την κρεμα εκανα την διεισδυση στην πισω τρυπα σιγα σιγα στην αρχη και μετα ανεβαζα ρυθμους,ταυτοχρονα εριχνα και μερικα σκαμπιλια στα κωλομερια της(εννοειτε χαλαρα,δεν ειμαστε βαρβαροι) μετα απο μερικα λεπτα επηλθε το μοιραιο και αδειασα ολα τα υγρα μεσα στην καποτα.Κατσαμε λιγακι τα ειπαμε και μετα αποχωρησε το μωρο μου.

Υ.Γ
1.Να ευχαριστησω ιδιαιτερα την Αντζελα γιατι εχει καταφερει να κανει το μαγαζι σαν να βρισκεσαι σε ξενοδοχειο και ο λογος που το αναφερω ειναι πρωτον η καθαριστρια η οποια μετα απο καθε συνευρεση πηγαινει και αλλαζει τα σεντονια,τις μαξιλαροθηκες και καθαριζει ολο το δωματιο για τον επομενο πελατη και δευτερον το μπαρ πολυ ομορφο,μπορεις να κατσεις και να πιεις ενα ποτακι με ησυχια πριν φυγεις.
2.Επισης ενα μεγαλο ευχαριστω και στο μωρο μου που πραγματικα με χαλαρωσε απιστευτα μετα απο μια κουραστικη μερα που ειχα.
3.Και το πιο σημαντικο ολες οι κοπελες που εργαζονται στο συγκεκριμενο μαγαζι σεβονται απολυτα τον πελατη και κανουν την δουλεια τους αψογα με σκοπο να περναμε εμεις καλα,αλλωστε τα αποτελεσματα μιλουν απο μονα τους.
Ελπιζω να μην εγινα κουραστικος με αυτα που εγραψα,φιλακια πολλα στο μωρο μου και ελπιζω αυτη την φορα να τα πουμε πιο συντομαΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού