Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εμφανησιακα ειναι μια νεοτερη εκδοση της τρισμεγιστης Ellen Saint.Ειναι και συμπατριωτισσες, απο την Τσεχια.Οι ομοιοτητες ομως νομιζω οτι εξαντλουνται καπου εδω.
Επελεξα προγραμμα με στοματικο και 69 με προφυλακτικο το οποιο τιμαται 70 € , ενω το ιδιο χωρις προφυλακτικο ειναι στα 80 € .Το ζορι μου δεν ηταν τα 10 € αλλα η ασφαλεια που παρεχει το προφυλακτικο.Οταν τονισα οτι δεν ενδιαφερομουν για γυμνο στοματικο η τσατσα μου ειπε>.Μπραβο το μικρο, ειπα απο μεσα μου, τοσο ταλεντο εχει;
Xωρις συστασεις ,χωρις εισαγωγικα φιλακια και χαδακια (βλεπε Αφροδιτη για παραδειγμα) κατι που δειχνει οτι ισως κανει αγγαρεια και οχι δουλεια, περασαμε κατευθειαν στο 69 το οποιο πρεπει να ομολογησω οτι ηταν πολυ καλο.Κρατησε αρκετα και υπηρχε μεγαλη ηχητικη συμμετοχη απο μερους της κατι που δεν σταματησε καθ'ολη την διαρκεια της συνευρεσεως.Μετα το 69 ξαπλωσε ανασκελα και αρχισα να φιλαω τα σαρκωδη κατω χειλη της αφου δεν με αφησε να φιλησω τα πανω της.Περιοριστηκα να γλειψω το piercing της στον αφαλο και επισης ενιωσα και το αλλο piercing της στη γλωσσα , καθως με εγλειφε απο την μεση και πανω.Εγλειψα τα μικρα και αθωα βυζακια της και τα τατουαζ της στην κοιλια και την δεξια ,αν δεν κανω λαθος, γαμπα της που αποτελουνται απο κινεζικα ή γιαπωνεζικα ιδεογραμματα.
Με καβαλησε και αφου την αφησα να χτυπηθει πανω μου ανελαβα δραση και αρχισα να κινουμαι εγω.Στη συνεχεια την εστησα στα τεσσερα αγκαλιαζα την πολυ λεπτη της μεση και εριχνα σφαλιαριτσες στα σχεδον κοκκαλιαρικα κωλομαγουλα της(οι αρχικα καλες εντυπωσεις για τον κωλο της εξανεμιστηκαν).Καπου εκει μου ειπε οτι δεν θα εμενε μαζι μου ολη τη νυχτα δειχνοντας ψιλομιζερη διαθεση και ελλειψη καλως εννοουμενου επαγγελματισμου.Ηταν κατι που ,ευτυχως ή δυστυχως , το περιμενα απο την Λιλη .Δειχνοντας ανωτεροτητα δεν επετρεψα στον εαυτο μου να ξενερωσει ,την αγνοησα την γυρισα πλαγια χωρις να αλλαξω θεση και συνεχισαμε για λιγο σε αυτην την πλαγιομετωπικη σταση.Καναμε και λιγο ιεραποστολικο και για να μην την > αλλο της ζητησα να τελειωσω οπως ξεκινησαμε και η καταληξη ηρθε με αλλο ενα ωραιο 69...
Ολα αυτα εγιναν σε περιπου 15 λεπτα οποτε αυτο που ειπε ηταν υπερβολικο και αδικο . Η ατακα της αυτη ηταν απαραδεκτη γιατι εμεις χρειαζομαστε πολλες ωρες για να βγαλουμε 70 € ενω αυτη χρειαστηκε μολις 15 λεπτα.Η απειρια της σε συνδυασμο με το σκληρο υφακι της αφαιρουν ποντους ενω αν τυχον δημιουργηθει και προβλημα στην επικοινωνια επειδη ουτε τα ελληνικα της ουτε και τα αγγλικα της ειναι πολυ καλα τοτε ισως καποιοι συναγωνιστες να μην νιωσουν και πολυ ανετα μαζι της.Συστηνεται μονο σε χαρμανηδες πιπινολατρες ( ειναι 19 ετων) για ενα στα γρηγορα.Στους υπολοιπους προτεινω να το ξανασκεφτουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.725
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2011
Ανησυχείς για το ακάποτο τσιμπούκι αλλά δεν χαλιέσαι που της γλύφεις το μουνι?
M
Maaneskyggen
07 Νοεμβρίου, 2011
Όντως ρε φίλε, είναι λίγο άτοπο. Δικαίωμά σου βέβαια (μη φανεί ότι σου τη λέμε κιόλας), αλλά και πάλι βάζεις τον εαυτό σου σε κίνδυνο.

Όσο για τη νεαρά, σωστά τα λες.
H
halford
15 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο κινδυνος ειναι πολυ μικρος γιατι οι κοπελες περνανε απο γιατρους σε αντιθεση με τις ερασιτεχνες που πανε οποτε το θυμηθοθν...
15 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για το ακάποτο τσιμπούκι γιατί ανησυχείς τότε;
Π
Πύρκαυλος
14 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aνησηχω μηπως παθω κατι τοπικο δηλαδη καποια μολυνση πανω στο πεος. Δεν ειναι μονο το αγχος τι μπορει να εχω και το πηγαινε -ελα στον γιατρο αλλα και το οτι θα χρειαστει να μεινω εκτος δρασης για ενα καποιο χρονικο διαστημα.Δεν μου εχει τυχει αλλα καλυτερα να μου λειπουν αυτα, για αυτο αποφευγω το γυμνο στοματικο.Το δοκιμασα μια φορα, καλο ηταν , αλλα ξερω οτι ηταν απλα θεμα τυχης που δεν κολλλησα κατι...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5