Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η σημερινη συνευρεση με την ευα ηταν μοιραια!

την εβλεπα καμποσο καιρο και το σκεφτομουν να περασω μαζι της,αλλα δεν ειχε τυχει...

κατεβηκα αττικη με το μετρο και αρχισα να περπαταω για την προυσσης,για να βρω την αλικη που εμαθα οτι δουλευει εκει πλεον...
τα καταφερα ομως ,να μη βρω την προυσσης!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΚουλ
ενω παντα περπαταω την αλκαμενους προς ομονοια και στριβω στην προυσσης δεξια,στη διαυσταυρωση που ειναι το περιπολικο,σημερα περπατησα την αριστομενους και δεν ειδα την προυσσης πουθεναΧμμμ;εφτασα μεχρι κνιδου εστριψα και γυρισα απ την αλκαμενους αλλα παλι δεν την ειδαMoney Mouth

τελοσπαντων,εφτασα μεχρι περγαμου και με πιεζε πολυ ο χρονος,οποτε δε μπορουσα να γυρισω πισω...μπηκα στο 27β και δουλευε η ευα!το οτι δε βρηκα την προυσσης το θεωρησα σημαδι...οπως σημαδι θεωρησα και κατι αλλο που μου συνεβη εκεινη την ωρα...και ετσι καταλαβα οτι ηταν της μοιρας μου γραφτο να περασω με την ευα!

ααααααχχχχχ...........τι γαμησι ηταν αυτο.........

η θεια ευα για οσους δεν την ξερουν ειναι μια 50+αρα χοντρουλα,κοντουλα ξανθια γυναικα με ενα προσωπο που σταζει καυλα...(δουλευει και διδυμου...στο 16 αν θυμαμαι καλα)
ειναι για ειδικα γουστα...

η γυναικα πρεπει να κανει μαθηματα ιεροδουλικης σε ολες τις πουτανες της αθηνας...

ερχεται στο δωματιο...δεν προλαβε να με αγγιξει και μου χε γινει καγκελο...
η γυναικα εχει απιστευτο ερωτισμο...
τα χαδια της,τα φιλια της(οχι στομα),οι αγκαλιες της μεθυστικα...
αναπολω τη συνευρεση και ειναι σαν ενα ονειρο που ειδα στον υπνο μου...
ειμαστε ορθιοι και ειχε αρχισει να κατεβαινει γλειφοντας και φιλωντας,οταν της ειπα οτι θελω την πιπα με προφυλακτικο...αλλα μαλλον δε με καταλαβε και δεν ειχα κουραγιο να το ξαναπω οταν ειχε ηδη το ενα μου αρχιδι στο στομα της ...οποτε μετα απο λιγο ο καυλωμενος σα σιδερο πουτσος μου ηταν στο ζεστο στομα της...
τι πιπα ηταν αυτη θεε μου...
αυτη τη στιγμη που το γραφω και θυμαμαι την αισθηση του στοματος της ευας στον πουτσο μου,εχω στυση...

της ειχα παραδωθει...
η καλυτερη πιπα που εχω ζησει...

ξαπλωσα και συνεχισε εκει το εργο της...
εγλειφε αρχιδια,εγλειφε κωλο και ξανα παλι στο αριστουργηματικο τσιμπουκι της...
πιο βαθια δεν εχω δει να μπαινει η πουτσα μου σε στομα...
τον εχωνε στις αμυγδαλες και πιεζε κι αλλο...ηταν πραγματικο απιστευτο!βογγαγα απ την καυλα...

εχει και βυζαρες και μου κανε και ισπανικο εναλλαξ με την πιπα...
η κωλαρα της ,ειδικα οταν ειναι ορθια,ειναι πετρα!οπως και στις περισσοτερες ανατολικοευρωπαιες μιλφαρες πορνες...
τα χερακια της ηταν τοσο περιποιημενα και τοσο λαγνα...

καποια στιγμη που τελειωσε αυτη η μοναδικη εμπειρια με καβαλησε αναποδα κι αρχισε να με γαμαει...
θα μπορουσα να γαμιεμαι ωρες μ αυτη τη γυναικα...
μετα μου στηθηκε στα 4,οπου η αισθηση ηταν απλα τελεια...
την καρφωνα καμποση ωρα ετσι,ενω μου ρχοταν να χυσω αλλα κρατιομουν για να μην τελειωσει αυτο το γαμησι...
μετα πεσαμε ιεραποστολικα,οπου τη γαμησα λυσαλεα και μανιωδως,τρελαμενοι απο καυλα και οι δυο, σφιχταγγαλιασμενοι...και εκει εχυσα...
ειχα χασει καθε αισθηση χωρου και χρονου και ημουν πανω της και μεσα της ακομα καυλωμενος,ενω η τσατσα χτυπησε την πορτα και τη φωναξε...
η ευα γελασε και συνεχισε να με κραταει...
μετα μου εσφιγγε τον πουτσο με το μουνι της πολυ δυνατα...καθε δεκα δευτερολεπτα...

εις το επανειδιν...(αυριο εχει ρεπο)

--------------

λιγες ωρες μετα...σ ενα γραφειο...επινα ενα μαυρο τσαι και κοιταζα την αντανακλαση του φωτιστικου στην επιφανεια του τσαγιου μεσα στο κυπελο...και χανοταν η σκεψη μου στην εικονα που τρεμοπαιζε,μην εχοντας επαφη με το περιβαλλον που βρισκομουν...
ο τροπος που συγκεντρωνομουν ευτυχισμενος στην αντανακλαση,μου θυμιζε αντιστοιχες παραστασεις που σχηματιζα στη φαντασια μου και κολλαγα γλυκα σ αυτες,οποτε επινα ενα μπαφο απο καλο ελληνικο χορτο...
natural high λογω ευας...Κουλ

σκεφτηκα μετα τι απολαυσεις μπορει να μας προσφερει το σωμα μας και τι απολαυσεις μπορουμε να του προσφερουμε κι εμεις...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2011
Το τσάι το έπινες μετά για να καλμάρεις αρχηγέ;
Σε βλέπω να είναι η πρώτη γκόμενα που θα επισκεφτείς πάνω από 5 φορές ;)
Π
Πύρκαυλος
05 Νοεμβρίου, 2011
το τσαι το πινα,γιατι βγαινω καθε φορα ιδρωμενος απ τα μπουρδελα στο κρυο ...και απορω πως δεν εχω ααρωστησει ακομα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2