Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγα στο συγκεκριμενο μαγαζι για να παρω τη στελλα,που μου χει κανει κλικ εδω και καιρο...
(εχει κριτικη ο λαπμ απο κατω,που δε βοηθησε και πολυ κοσμο ομως...)
καθομαι στον καναπε...βγαινει η τσα2 ...λεει τα δικα της(ωραια τα λεγε...)...και παρουσιαζονται η στελλα και η αννιτα!
την αννιτα την ειχα δει αλλη μια φορα παλιοτερα(το καλοκαιρι...) και μου αρεσε παρα πολυ εμφανισιακα...και οπως και κεινη τη φορα και σημερα μου φανηκε πανεμορφη κουκλαρα...
την προηγουμενη φορα,που την ειχα δει,ενας συναγωνιστης εκει ,μου ειχε πει οτι μονο απο εμφανιση αξιζει και στο δωματιο δε λεει πολλα(βεβαια ηταν ετοιμος να δωσει το 20αρι,οταν του ειπαν οτι δεν υπηρχε δωματιο ελευθερο και θα περιμενε,οπου εφυγε)...
παρολαυτα...επειδη τη θεωρουσα απ τις ομορφοτερες κοπελες που εχω δει στα μπουρδελα τον τελευταιο καιρο,ειχα περασει καμποσες φορες απο αλκιβιαδου να την πετυχω...αλλα ατυχουσα...

σημερα λοιπον,χωρις να το πολυσκεφτω εδωσα το εικοσαρι και μπηκα...
πρωτη φορα γαμησα στο μπουρδελακι αυτο...ωραιος χωρος,φιλικος,ζεστος και με θαλπωρη...αλλα πανω στο σεντονι ειχε πουτσοτριχες και λεκεδες Θυμός και καθαρισα με μαντηλακια...
η τσα2 ευγενικη,χαμογελαστη και συμπαθητικη ηταν στο σαλονι...αλλα να καθαριζει και κανα σεντονακι γαμω την $%@&%*$&#@*@#Θυμός...
στην τιβι επαιζε μια καλογυρισμενη τσοντα ακριβης παραγωγης,οπου ενας λευκος γαμουσε μια μαυρη μουναρα με βυζαρες σε μια παραλια σ ενα εξωτικο νησι τυπου αγιος μαυρικιος/μπορα μπορα...
ωραια η τσοντουλα ειδικα συγκρινομενη με το λεσβιακο της ντουβλη,που επαιζε προ μισης ωρας στην τιβι του κνιδου,οπου πηρα τη τζουλια...
(η τσοντα στο αλκιβιαδου ηταν στο μουγγο...στο κνιδου ηταν δυνατα και ακουγα τις μαλακιες της ντουβλη στη διαπασων...δηλαδη ελεοςMoney Mouth)

η αννιτα λοιπον ειναι μια πιτσιρικα με πολυ ομορφο μπεμπε προσωπακι,ωραιο χαμογελο και πιρσιν ανωθεν του ανω χειλους...φοραει πολυ ψηλα τακουνια και λογω και του σωματοτυπου της δινει την εντυπωση ψηλης κοπελας/κοριτσαρου...
δυστυχως οταν κατεβαινει απ τα τακουνια ειναι μετριου αναστηματος...
γενικα απ τη μια απογοητευτηκα οταν ηρθε στο δωματιο,αφου συνειδητοποιησα οτι δεν ειναι οσο μουναρα νομιζαΛύπη
απ την αλλη ομως εξεπλαγην ευχαριστα με την προθυμια της και τη ζωηραδα της,αφου ημουν σχεδον βεβαιος οτι προκειται περι κομοδινου...

εχει ωραιες 3αρες βυζαρες...που δε θελει να τις σφιγγεις πολυ δυνατα ομως...
οι βυζαρες της ειναι το μεγαλυτερο ατου της σωματικα θα ελεγα...
στον κωλο ομως υστερει καπως...αοφυ εχει ελαφρως στενη περιφερεια και σφιχτο εσωστρεφες κωλαρακι...που αποκλινει παρα πολυ απ το προτυπο της αφρατης ευπλαστης τρυφερης αχλαδοκωλαρας ,που προτιμω εγω και οι περισσοτεροι χυστες απ οτι εχω καταλαβει...

κανει ελευθερο στοματικο και νομιζω(Εμμμμ) και τελειωτικο...
εγω επελεξα με καποτα...

μου κανε καλουλια προκαταρκτικα...επαιξε και με τις βυζαρες της στον πουτσο μου...και μετα εβαλε καποτα και με πιπωσε...
δεν προσεξα καθολου την πιπα της,αφου ειχα αφοσιωθει στα βυζομπαλα...παντως οταν σταματησε για να συνεχισουμε με το κυριως πιατο,ημουν καγκελαριοςΚουλ

...εδω να πω οτι το σωμα/δερμα της ειχε μια περιεργη μυρωδιαΧμμμ;...σα να χε βαλει λαδι ή κατι τετοιο...οχι δυσαρεστη,αλλα σιγουρα ουτε και ευχαριστη...ισως να μυριζε και κανενα λιπαντικο/κρεμα...

την εβαλα για αρχη απο πανω...καλα το πηγαινε...αρκετα καλα...εχει και μικρο/στενο σχετικα κολπο...

μετα ξαπλωσε για ιεραποστολικο...τη γαμησα κι εκει καμποσο...ουτε κρυο ουτε ζεστη ...Χμμμ;

τη στηνω στα 4,γιατι δε θα χυνα ετσι...εκει ψιλοξενερωσα...και λογω της στενης περιφερειας της και επειδη κολλησε τα ποδια της,ετσι που ο κωλος της ηταν πολυ ψηλα και δε μπορουσα να μπω βαθια...

βγαινω γρηγορα λοιπον...βγαζω καποτα και ξεκιναω μαλακια,γιατι δε θα χυνα ευκολα...

τον επαιζα καμποση ωρα λυσσαλεα,ενω χουφτωνα τις βυζαρες της και αυτη μου χαιδευε αρχιδια,κωλο και εγλειφε, φιλαγε λαιμους,ρωγες κτλ...και ελεγε προστυχολογα...που οσο ψευτικα(οχι πολυ) κι αν ακουγονταν οταν εβγαιναν απο μια τετοια μπεμπε φατσουλα μιας εικοσαχρονης(οπως δηλωσε...),ηταν ομολογω ιδιαιτερα καυλωτικα...
γενικα ειναι εκφυλη η μικρη...και εχει αυτοπεποιθηση στη σεξουαλικοτητα της και φαινεται να ειναι εμπειρη,παρολο το νεαρο της ηλικιας της...

ενω λοιπον τον επαιζα καμποση ωρα και ενιωθα οτι δε θα αργουσα να χυσω...μ επιασε μια φουντωση μια φλογα...
φαινεται ειχα αναψει μετα το προηγουμενο γαμησι,περπατησα και καμποσο...με ειχε αναψει και πολυ η αννιτα,εκανε και λιγη ζεστη στο δωματιο...οποτε ειχα γινει μουσκεμα στον ιδρωτα...εσταζα κυριολεκτικα... και ενιωθα οτι δε μπορουσα να αναπνευσω απ τη ζεστη...
εκει...και ενω ειχε περασει καμποση ωρα...η αννιτα,βλεποντας με ετσι,μου ειπε αν θελω να ανοιξει το παραθυρο,οπως και εγινε...
θετικη κινηση,που εδειξε ενδιαφερον και οχι βιασυνη...
οντως ανοιγοντας το παραθυρο ανεπνευσα καπως και συνεχισα τη μαλακια για λιγα λεπτα ακομα...οπου μετα απο λιγο ειχα εναν εντονοτατο οργασμο,με τα καυλολογα της πιτσιρικας να ηχουν στα αυτια μου και τα χερακια της να με χαιδευουν στα σωστα σημειαΚουλΚουλΚουλ

στα βυζια της τα πεταξα...
σκουπιστηκε με το μωρομαντηλο που ειχε φερει για το ακαποτο(υποθετω)...

πολυ προσχαρη γενικα...δε δυσανασχετει και δειχνει ευδιαθετη...μου μιλαγε λιγο αφου τελειωσαμε...μου ειπα μαλιστα χαρουμενη "ολα τα εβγαλες μωρο μου"...κατι τετοιο...και οντως(!) δεν πρεπει να εμεινε νανογκραμ σπερματος στα αρχιδια μου!
και μου ειπε οτι με περιμενει ξανα...τους εχει βαρεσει η κριση για τα καλα κι αυτους...

εν κατακλειδι γλυκια,ομορφη κοπελα,πολυ προθυμη στο δωματιο και τελικα αρκετα εκφυλη και εμπειρη ωστε να μπορει να ερεθισει εναν αντρα και με το σωμα της και με τη γλωωσα της(ειτε μιλωντας,ειτε γλειφοντας)...

στη βαθμολογια οπου εβαλα 7,βαλτε 7.5...

οταν εφευγα...περνωντας απ την κουζινα,γυρισα το κεφαλι μου και ηταν αραχτη η στελλα στον καναπε με μια ρομπα/μπουρνουζι...της σηκωσα το χερι βαριεστημενος λες και χαιρετουσα το μαναβη...και δεν απαντησε/κοιταζε στραβωμενη(;)(σαλτα και γαμησου μωρη)

αυτα...καλη περιπτωση λοιπον...να την εχετε στα υποψιν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2011
Ρε τύπε αν ήταν να αυνανίζεσαι μισή ώρα, πιο γρήγορα, πιο επιτυχημένα και πιο ανέξοδα θα το έκανες και στο σπίτι σου...
Π
Πύρκαυλος
02 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν αυνανιζομουν...τον επαιζα Γαμήσου
(Updated: 03 Νοεμβρίου, 2011) 02 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γι' αυτό τσαντίστηκε κι εκείνη και δεν σε χαιρέτησε μετά, επειδή έπαιζες μόνος σου Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
03 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αντε παλι!ρε συ την αννιτα γαμησα,οχι τη στελλα.η στελλα δε με χαιρετησε Γαμήσου
03 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α! Έτσι εξηγούνται όλα τότε...
Της είπε η Αννίτα τι έγινε μέσα και όταν σήκωσες το χέρι σου βαριεστημένα, η Στέλλα νόμιζε ότι της έδειχνες με ποιο βαρούσες μαλακία, γι' αυτό σε κοίταζε έτσι... :birdman ston kolo sou: :-D
Π
Πύρκαυλος
(Updated: 03 Νοεμβρίου, 2011) 03 Νοεμβρίου, 2011
Είσαι τυχερός που γλύτωσες τη Στέλλα.
Ποσώς με ενδιαφέρει πόσοι βρίσκουν τα σχόλιά μου χρήσιμα. Καλά καλά δεν έχει και πολύ νόημα αυτή η κρίση. Εγώ για παράδειγμα, δεν ψηφίζω ποτέ για τη χρησιμότητα μιας κριτικής. Απλά, αφού αγνοήσω τα περισσότερα σχόλια που είναι ούτως ή άλλως μαλακίες, κρατάω μόνο μερικά που μου φαίνεται ότι έχουν κάποια ψήγματα αξιοπιστίας. Αν τελικά δεν επισκεφτώ την κοπέλα, δεν μπορώ να ξέρω αν η κριτική είναι χρήσιμη, και αν κάποτε την επισκεφτώ, σιγά μην καθίσω να ψάξω την κριτική του άλλου (πότε και που την έγραψε) για να ψηφίσω αν ήταν χρήσιμη, άλλη δουλειά δεν έχω... Τώρα, από αυτούς που λένε ότι δεν βρίσκουν την κριτική χρήσιμη, πολλοί δεν καταλαβαίνουν καν τι γράφει γιατί τα ελληνικά τους είναι στο επίπεδο των γρυλλισμών. Άλλοι πάλι θεωρούν την κριτική χρήσιμη αν τους βοήθησε να τραβήξουν μαλακία διαβάζοντάς την. Και να μην ξεχνάμε τους οργανωμένους κλακαδόρους που αλληλοψηφίζονται αγεληδόν για κάτι παπαριές επικολυρικής φαντασίας που κοκκινίζουν και τα μόντεμ από ντροπή όταν περνούν από μέσα τους. Βλέπεις, πίσω από το ψευδώνυμο, γράφει ο καθένας ό,τι θέλει, αλλά πολλές φορές το πράγμα φωνάζει από μακριά ότι είναι παραμύθι.
Έστω και ένας αν έχει ωφεληθεί (ή έχει γλυτώσει τη φόλα) από μία κριτική, αυτό είναι χρήσιμο, έστω και αν δεν το έχει δηλώσει. Τις στατιστικές της χρησιμότητας να τις χαίρονται οι χασομέρηδες και όσοι έχουν πρόβλημα κοινωνικής αναγνώρισης στην υπόλοιπη ζωή τους (αυτό ισχύει και για τους κουραδοστρατηγούς των 5 και των 6 αστέρων).
Πάντως για την Ανίτα έχω γράψει δύο καλές και αντικειμενικές κριτικές. Χαίρομαι που συμφωνείς και ας μη τις έχεις διαβάσει ή μάλλον ακριβώς επειδή δεν τις έχεις διαβάσει.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6