Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αννα τζουλια ιλονα αννα μολδαβεζα...

απ το πιο ομορφα μωρα που παιζουν αυτον τον καιρο...
η κοπελα ειναι κουκλα.
μοντελε σωματοτυπος,με οσο ψαχνουλι χρειαζεται για να ναι καταλληλη για γαμησι κι οχι μονο για φωτογραφιες...

πανεμορφο προσωπο με καταπληκτικες ματαρες...
εντονη θηλυκοτητα...
πολυ ωραια στηθακια,οχι μικρα...
μουνακι ποιημα...

αυτα βεβαια στου 95% των μπουρδελιαρηδων ειναι γνωστα...
μολις πληροφορηθην οτι επισης γνωστη ειναι η ασταθης αποδοση του μωρου στα ενδοτερα,πραγμα το οποιο αγνοουσα...

ηταν η τριτη μου φορα σημερα με την αννα σε διαστημα 3 μηνων...και οι 2 προηγουμενες μου ειχαν αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις!

μπηκε στο δωματιο,με κοιταει..."εσυ εισαι μωρε?"...(...και καλα στο σαλονι δε με γνωρισε...)
καθεται ενω ημουν ορθιος και μου κανει κατι υποτυπωδη προκαρκτικα...ο θεος να τα κανει...
εγω καταλαβαινω οτι δεν εχει και πολλη ορεξη...
εντωμεταξει δεν ειχα ουτε γω ορεξη για πολλα πολλα(κουβεντες κτλ...)...

μολις ειδε το πουλακι να κουνιεται λιγο...βαζει καποτα και ξεκιναει πιπα...
ρε τι παθαμε,λεω απο μεσα μου...

ξεκιναει γλειψιμο...ξαπλωνω και συνεχιζει...λες και ημουν με αλλη κοπελαΘυμός
που ειναι η τζουλια που γνωρισα και αγαπησα?ΛύπηΛύπηΛύπη

εγλειφε,εγλειφε...αλλα η στυση δεν ξεπερναγε το μετριο σταδιο ...
σταματαει για να προχωρησουμε στο κυριως πιατο...τη βαζω απο πανω...

πφφφ...διαρκως να μου "θυμιζει" ποσο αγγαρεια κανει...
αφου σε μια στιγμη σκεφτηκα μηπως βρωμαω ή τιποτα τετοιο και ειχε σπαστει...(ειχα παει γυμναστηριο προηγουμενως,αλλα δε μυριζα ασχημα και ειχα περασει μασχαλες,πουτσα,αρχιδια,κωλο με υγρο μαντηλακι με αρωμα γιασεμι)

τελοσπαντων...μου λεει ν αλλαξουμε,τη βαζω ιεραποστολικα οπου γουσταρω παρα πολυ με τη τζουλια...

εκει λοιπον καυλωσα καλυτερα και αρχισα να γαμαω ωραια...
το γαμωκρεβατο τριζει,εχει τρυπα και θελει φτιαξιμο...:angryΛύπηκαι σε αλλο δωματιο θυμαμαι οτι το κρεβατι ηταν ξεχαρβαλωμενο...να τα φτιαξουν,κριμα ειναι...γιατι ειναι ωραιο μπουρδελακι)

και εκει που γαμουσα ωραια και καλα...η τζουλια,εντωμεταξει,μια να μου φαινεται οτι καυλωνει,μια να μου φαινεται σα να μην τη χωραει ο τοπος(!) και να πνιγεταιMoney Mouth...
...με σταματαει και μου λεει ν αλλαξουμε σταση...
γυρισε λιγο το ματι μου εκει..."γιατι?" της λεω..."θελω πισωκολλητα" μου λεει..."εγω ομως δε θελω"..."θελω/δε θελω(?) να βλεπω το προσωπο σου"(κατι τετοια μαλακια μου πε εκει δεν την πολυκαταλαβα...)...με ειδε που την κοιταζα λοξα...ξανακατσε για ιεραποστολικο...

μ αρεσει πολυ να την εχω ετσι οπως ειπα...οποτε συνεχισα πολυ καυλωμενος και μετα απο λιγο ηρθε και η ληξη...

οτι θα ξαναπαω,θα ξαναπαω...γιατι το μωρο ειναι ζαχαρη και στις καλες του κανει και ωραιο γαμησι...αλλα χαλαστηκα οσο να ναι σημεραΘυμός

φαινεται θα χει τα δικα της κι αυτη (τη συμπαθω κιολας και δε μπορω να νευριασω ...)...ημουνα κι εγω λιγο καπως...τι να πωΧμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2011
Τζούλια is back?Γύρισε από Ρωσία?
(Updated: 31 Οκτωβρίου, 2011) 31 Οκτωβρίου, 2011
Έτσι όπως τα λες βρε αδερφέ, στην απόδοση ούτε 5 δεν πρέπει να πάρει, πόσο μάλλον 7...
Π
Πύρκαυλος
31 Οκτωβρίου, 2011
Κοιτα και γω που στο παρελθον την ειχα παρει 7-8 φορες περιπου οντως καποιες φορες ηταν πραγματικα τουρμπο,αλλα 2-3 φορες με ειχε ξενερωσει και εμενα.....
31 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

yes...she's back...
31 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

6 της εβαλα,επειδη δεν ηθελα να μαι πολυ αυστηρος!
31 Οκτωβρίου, 2011
Παντως ρε παιδια η συγκεκριμενη τανα μπορει αν πας μια φορα να σου κανει το κλικ και να πας 2,3,4 φορες που λεει ο λογος αλλα μετα δεν εχει κατι αλλο να δωσει...πχ πιστευω οτι σε οτι αναφορα στην συμπεριφορα και την ολη καυλα δεν πιανει μια μπροστα στην Χριστινα του Φ69Α (κι ας ειναι πολυ ομορφοτερη της) και κανουν και οι δυο το ιδιο προγραμμα.
01 Νοεμβρίου, 2011
ξεχασα να πω οτι ενω τις αλλες φορες εδινε κατι ψευτογλωσσοφιλα,αυτη τη φορα ουτε καν...
01 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ σωστή η παρατήρησή σου φίλε Tsarkalakos...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8