Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η μαρια σε εμφανιση μοιαζει με ελληνιδα...

συγκεκριμενα με τις τροφαντουλες,κοντοπιθαρες χαζοχαρουμενες πιτσιρικες που βλεπεις στο μωλ και σε φωτογραφιες στο φεισμπουκ...με τα περιεργα χτενισματα και τα ροζ κοκαλινα γυαλια μιου μιου...

εχει ομως καλα στοιχεια το ζουμπουρλουδικο(εμφανισιακα)...

εχει παρα πολυ απαλο δερματακι και πολυ τρυφερη σαρκουλα...ειναι για πολυ ζουπηγμα!
...γενικοτερα η οψη της τετοια αισθηματα σου προκαλει...να τη ζουπηξεις,να τη χαρχαλεψεις,να της δωσεις καραμελιτσες για την πεισεις να μπει στο αμαξι σου,κτλΣπασίκλας

επισης...!εχει 2 3αρια θεσπεσια βυζακια για πολυ χουφτωμα...

στο δωματιο τωρα...

ειναι προσχαρη.

κανει καποια προκαταρκτικα αλλα πολυ κονσερβοποιημενα και με υποδειξεις...μ εβαλε "με το ζορι" να ξαπλωσω κι εκανε τα δικα της,με ψευτικα δυνατα μουγκρητα,αποδεκτα ομωςΧμμμ;

πιπα ηθελα με καποτα...ουτε που προσεξα αν ηταν καλη η οχι,γιατι ημουν 100% συγκεντρωμενος στα ΒΥΖΙΑ της(ο χαρακτηρισμος βυζι ταιριαζει τελεια...δε θα μπορουσα να τα πω ουτε στηθη,ουτε μασταρια/μαστους,κανονια,μπαλκονια κτλ...η μαρια εχει ΒΥΖΙΑ!)...χουφτωνα λοιπον τα βυζια της οσο μου κανε πιπα με τετοιο τροπο που αν το κανεις σε γυναικα ,σε βριζει και σου λεει "τι με περασες?αγελαδα?" και τετοιες μαλακιες...τα κραταγα συνεχως και τα εσφιγγα-χαλαρωνα-ξαναεσφιγγα μ ενα πολυ αργο ηλιθιο ρυθμο που μ εκανε τοσοοοοοο ευτυχισμενοΚουλ
...αυτο ηταν η καλυτερη φαση της ολης συνευρεσης...και οποιος παει με τη μαρια να της χουφτωσει τα βυζια οσο τον πιπωνει στημενη στα 4...και θα με θυμηθει!

μετα ανεβηκε απο πανω...αλλα η πονηρη καθοταν λιγο περιεργα(πιο απομακρυσμενη απ το κεφαλι μου,απ οσο θα πρεπε)...οποτε δεν εβαζε ολο τον πουτσο μεσα...γαμηθηκε λιγο ετσι...εγω εντωμεταξει εκανα το μοιραιο λαθος να αφησω για λιγα δευτερολεπτα τα βυζια και να πιασω τα υπολοιπα επισης πολυ τρυφερα ψαχνα της,αλλα γρηγορα ΞΑΝΑΠΙΑΣΑ ΤΑ ΒΥΖΙΑ!τα ψευτικα εντονα βογγητα συνεχιστηκαν μεχρι το τελος...

κι ενω λοιπον ηταν απο πανω και βογγαγε...εγινε κατι που θα σας το περιγραψω για να καταλαβετε το γενικο φοβο/αγχος/ελλειψη εμπιστοσυνης που εχει η μαρια προς τον πελατη...

...οπως βογγαγε λοιπον,κοιταζε προς το πλαι...και ξαφνικα σταματαει αποτομα και μου λεει "τι ειναι αυτο μωρο μου στον καθρεφτη?"...τρομαγμενη!στο επιπλο του καθρεφτη ειχα ενα πακετο υγρα μαντηλακια κι ενα σωληναριο με αντισηπτικο τζελ...της εξηγω...τη ρωταω γιατι ρωταειMoney Mouthκαι ανακουφισμενη μου λεει "οχι ενταξει,απλα τρομαξα"Εμμμμ

συνεχιζει απο πανω,αφου ψιλοαποσυντονιστηκαμε...και μετα απο λιγο μου λεει ν αλλαξουμε σταση
...της λεω στα 4 ...μου λεει οχι κανονικα!τελοσπαντων δε με πολυενοιαζε ξεκιναμε ιεραποστολικο...
η πονητη ομως πηγε και κολλησε πανω πανω στο κρεβατι,οποτε εγω δε μπορουσα παλι να μπω βαθια γιατι εβρισκε το κεφαλι μου στο ξυλο,αφου ειμαι πιο ψηλος...

την εφερα πιο χαμηλα,αλλα παλι απεφευγε πληρη διεισδυσηΘυμός
εντωμεταξει επειδη ηταν και τοσο κοντη δε βολευομουν να χουφτωνωΧμμμ;

ειναι γενικα ωραιο ομως να γαμας τετοια ζουμπουρλουδικα μωρακια,οποτε ημουν πολυ καυλωμενος και δε χαλιομουν...

αργουσα ομως και μου πε να τον παιξω και να τελειωσω πανω της(με προλαβε για λιγα δευτερολεπτα πριν το κανω απο μονος μου βασικα...)...οπως και εγινε μετα απο λιγο...

δεν ξερω αν θα την ξαναγαμουσαΧμμμ;θα δειξει υποθετω...Σπασίκλας

η τσα2 η μελαχρινη πολυ καυλιαρα κι ενω ημουν ακομα γυμνος κι εβαζα αντισηπτικο στον πουτσο μου χτυπησε την πορτα(δεν απαντησα,γιατι χτυπησε πολυ σιγανα και δε φανταστηκα οτι ειναι η δικια μου πορτα) και ανοιξε και με ρωτησε πως περασαΜεγάλο χαμόγελογι αυτο και το 10αρι στη βαθμολογιαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού