Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στην αφρο με που την ειδα περασα αμεσως στο δωματιο,βασικα απο τον ενθουσιασμο μου που ειχα καιρο να την δω εκανα μαλακια και δεν μπηκα στο μεσαιο δωματιο που παω συνηθως που ειναι και πιο ανετο με ντουζ κλπ αλλα πηγα στο πρωτο που ειναι μικροτερο

μετα απο λιγο ερχεται και πεφτει πανω μου αρχιζει να τριβεται σε ολο μου το σωμα και να καυλωνει σε δεκατα του δευτερολεπτου τριψιμο τις βυζαρες της και να εχω γινει καγκελο,δεν παρελειψα να γλυψω τις βυζαρες της που εχουν απιστευτη αισθηση,μου τον επαιξε για λιγο και με τρελανε (σκεφτομαι καμια επομενη φορα να μου κανει μονο handjob και να τελειωσω μονο ετσι!)

και ξεκιναει το γνωστο απιστευτο τσιμπουκι με συνεχομενα και πολλα ντιπ θροουντ ισπανικο στις βυζαρες της (που δεν ξερω γιατι αλλα μου φανηκε οτι μεγαλωσαν απο την προηγουμενη φορα!)και χτυπιματα σε γλωσσα
κατα την μεγαλυτερη διαρκεια το κανε χωρις χερια καν απο τα κορυφαια τσιμπουκια

και δεν σταματουσε ειχα φτασει στο αμην σκεφτομουν να τις πω να μπω μεσα της αλλα απ την αλλη δεν ηθελα να σταματησει το θεικο τσιμπουκι(οχι σαν κατι αλλες που κανουν 1-2 λεπτα και αμεσως σταματανε μονες τους μηχανικα)
τελικα βρηκα το κουραγιο και τις ειπα να σταματησει

πρωτη σταση μια απο τις χαρακτηριστικες της και καλυτερες απο πανω αυτη σκαμνακι ολα τα λεφτα,να ανεβοκατεβαινει και το μουνακι της να εχει απιστευτη αισθηση καμια σχεση με κατι αλλα αερομουνα η κρεμαρισμενα στο φουλ
αν και ηταν τελειο εφτασα παλι στο αμην για να χυσω απο την καβλα,μολις τις το ειπα αμεσως ειπε οτι δεν ηθελε να χυσω!
και γυρισαμε για αλλη σταση αφου το προλαβα στις λεπτομερειες
μετα αυτη απο κατω σε πιο αργο τεμπο για να μπορεσω να ηρεμησω


τελευταια και μοιραια σταση στα 4 αυτη και να την βλεπω την καυλα απο τον καθρεφτη μπροστα(εχει και πλαινο!)βαζω ενα μεγαλο συν στο μαγαζι αυτο για την υπαρξη καθρεφτων)
-αστο σε μενα μου λεει ξεκουρασου εσυ,και αρχιζει αυτη να κουνιεται κ να με γαμαει αυτη(ξερεται με ποια εννοια το λεω οχι σαν κατι αλλους.. Χαχαχα!)
κ παλι τα ποσοστα καβλας χτυπησαν 100% και την προετοιμασα οτι τελειωνω,οχι μου λεει και παλι ηρεμησε!
το παμε παλι λιγο αργα αλλα δεν αντεξα αλλο αυτην την φορα ηταν οριστικο!
-ελα δωστα μου και αρχιζω ενα γρηγορο χτυπημα και ακουλουθει ενα απολαυστικοτατο χυσιμο που απολαυσα μεχρι τελευταιου σπασμου αφου αδειασα ενω ημουν μεσα στο μουνακι της βγηκα σιγα σιγα

για αλλη μια φορα φοβερη και ειπαμε μονο λεπτομερεις μπορεις να βρεις σε "αρνητικα" ισως η ελλειψη καραμπαλικινγκ!!επισης θα γουσταρα να κανει προγραμμα με χυσιμο στις βυζαρες της
την επομηνη φορα σκεφτομαι footjob και handjob να γινουμε και λιγο ευρωπαιοι ρε παιδι μου!

αυτη ηταν η πεμπτη μου επισκεψη για αυτο και ο τιτλος!
υ.γ. επισης ειναι κριμα στην αθηνα να γραφουν κοπελες απο σπιτια χωρις προβληματα κλπ και εδω 1-2 που ξεκινησαν αμεσως τις φαγαμε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.449
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού