Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823764
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
*ΠΡΟΣΟΧΗ! Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ (ΑΛΛΑ ΘΑ ΘΙΞΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ). ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΗ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΗΜΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΥΣ. ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ, ΑΠΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ...*

Έχω ξαναβρεθεί με την Ελένη αρκετά πρόσφατα. Ήτανε η πρώτη μου φορά μαζί της και είχα πάλι γράψει κριτική. Η κριτική εκείνη ήτανε "μέτρια" και κάπως επιεικής, ρίχνοντας το φταίξιμο σε μένα που δεν πέρασα και τόσο καλά και πιστεύοντας ότι η επόμενη φορά με την Ελένη θα δικαίωνε τις υψηλές μου προσδοκίες.

Αυτή μου η πεποίθηση δεν πήγαζε μόνο από την υπέροχη εμφάνιση της και τη γλύκα που μου έβγαζε, αλλά και από κριτικές πιο έμπειρων "συναδέρφων" που είχα διαβάσει πριν πάω καν 1η φορά. Οι κριτικές αυτές, λοιπόν, φαίνονταν όλες σχεδόν να συμφωνούν ότι η 2η φορά με την Ελένη ήταν καλύτερη από την 1η. Χαρακτηριστικά, μπορεί ο καθένας να διαβάσει την κριτική για αυτή την κοπέλα από τον κορυφαίο (αντικειμενικά) αξιολογητή του site και να πειστεί....

Πριν λίγες ώρες λοιπόν, κι αφού έτυχε να έχω μιλήσει με την Ελένη στο τελευταίο event και να γνωριστούμε κάπως καλύτερα, έκανα τη 2η επίσκεψή μου προς τιμήν της...

Ο χώρος παραμένει, αντικειμενικά (!), πολύ καθαρός και περιποιημένος. Το καινούριο μπαρ κοσμεί πραγματικά το σαλόνι και κάνει το χώρο κατάλληλο για ακόμα περισσότερα events... (μπορείτε να μπείτε στο site του μαγαζιού να το δείτε). Η κυρία της υποδοχής ήταν ως συνήθως πολύ ευγενική μαζί μου, πράγμα καθαρά υποκειμενικό βέβαια, αφού πια με έχει δει αρκετές φορές. Σχόλιο: Η συγκεκριμένη κυρία προσπαθεί πάντα να είναι ευγενική, ειδικά με τους νέους πελάτες.

Ζήτησα λοιπόν κάτι να πιω και περίμενα την Ελένη να βγει από τον προηγούμενο πελάτη. Όση ώρα περίμενα, συνάντησα την Κέλλυ, με την οποία είχα ένα μικρό καβγαδάκι πρόσφατα, αλλά δόθηκαν οι αμοιβαίες εξηγήσεις. Σχόλιο: Η Κέλλυ είναι μια πολύ ιδιαίτερη περίπτωση. Ξέρω ότι σε κατ' ιδίαν συζητήσεις με πολλούς φίλους είχαμε συμφωνήσει ότι δε σου βγάζει κάτι ιδιαίτερο όταν τη βλέπεις για 1η φορά στο σαλόνι. Η αλήθεια είναι όμως ότι αν μιλήσεις μαζί της θα δεις ότι είναι μια κοπέλα που "φυσάει". Πραγματικά πανέξυπνη και πολύ καυτή προσωπικότητα. Όταν θα έρθει η ώρα να βρεθούμε, πιστεύω ότι θα δικαιώσει όλα τα καλά λόγια που έχω ακούσει για αυτήν και τις επιδόσεις της στο κρεβάτι...

*ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗΣ, ΑΣ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ*

Και πάμε στην ουσία της κριτικής:

Μετά από σχετικά σύντομη αναμονή (αν σκεφτείτε ότι η υπηρεσία με προετοίμασε για πιθανή καθυστέρηση μισής ώρας και γω περίμενα τελικά 10-15 λεπτά), εμφανίζεται η Ελένη (τελειώνοντας από τον προηγούμενο πελάτη). Για άλλη μια φορά που την είδα, ένιωσα πολύ τυχερός που θα βρεθώ με μια τόσο όμορφη και "φρέσκια" κοπέλα. Για όσους δεν την ξέρουν, η Ελένη είναι μια πολύ "φρέσκια" και σπάνιας εξωτικής ομορφιάς αιγύπτια κοπέλα. Έχει υπέροχο μεγάλο φυσικό στήθος και πολύ καλές αναλογίες γενικά. Είναι γύρω στο 1,70 (χωρίς τα τακούνια), μελαχρινή με σκουρόχρωμο δέρμα. Έχει επίσης ωραίο πρόσωπο στο οποίο δεν ξεχνά να φορά πάντα (εκτός από το άρωμα της) κι ένα υπέροχο "φυσικό" χαμόγελο.Χαμόγελο Αντικειμενικά (ακόμα και στις "κακές" κριτικές αναφέρεται), είναι από τις πιο όμορφες κοπέλες του μαγαζιού. Υποκειμενικά (για μένα), είναι μάλλον η πιο όμορφη...

Για να μην αφήσω παραπονεμένους όσους δεν έχουν επισκεφτεί ποτέ το χώρο, το κάθε δωμάτιο διαθέτει πετσέτα και παντόφλες μίας χρήσης (σφραγισμένα). Τα σεντόνια αλλάζονται πάντα, όπως και οι μαξιλαροθήκες πλέον (μετά από παράκληση "κάποιων" πελατών). Κάθε δωμάτιο διαθέτει ντους, εκτός από το 2, το οποίο και επέλεξα, αφού έτυχε να έχω κάνει μπάνιο από το σπίτι.

Αφού προετοιμάστηκα, μέσα σε ελάχιστα λεπτά, εμφανίστηκε η Ελένη στο δωμάτιο. Ήταν φανερά πιο πρόσχαρη από την άλλη φορά. Και δε μιλώ για το χαμόγελο της που έχει πάντα, αλλά για την όλη της διάθεση. Μου είπε το λόγο που ήταν καλοδιάθετη, αλλά αφορά κάτι προσωπικό της και προφανώς δε θα το αποκαλύψω. Κάτι μου λέει επίσης ότι την προηγούμενη φορά που είχα πάει, κάτι την απασχολούσε και δεν ήταν πολύ καλά. Μπορεί σε κάποιους να φαίνεται άχρηστο αυτό που λέω, αλλά έχει γίνει πολλή συζήτηση επί του θέματος.

Όσοι με διαβάζετε, ξέρετε τις απόψεις μου για το θέμα GFE κλπ και πως είμαι από αυτούς που πιστεύω ότι οι κοπέλες στο συγκεκριμένο στούντιο φέρονται απλά φυσικά, ανάλογα με τη διάθεσή τους και όχι "στημένα" όπως ενδεχομένως αλλού. Αυτό σε κάποιους αρέσει (όπως εμένα), άλλοι θέλετε να τρώτε "παραμύθι". Η Ελένη λοιπόν είναι σίγουρα μια κοπέλα που, ανάλογα τη διάθεση της και την ανθρώπινη και όχι ερωτική (πιστεύω), συμπάθεια της στον πελάτη, φέρεται ανάλογα.

Και τώρα ήρθε η ώρα να σας ξενερώσω όλους, ειδικά όσους περιμένουν κάποιες κριτικές για να... "περάσουν καλά μόνοι τους" και θα πω για τη συνεύρεση μας τα εξής: (ΜΕΡΙΚΟΙ ΒΙΑΣΤΙΚΟΙ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ)

-Φοβερή όρεξη σε όλη τη διάρκεια, μια τρομερή ένταση (σε επίπεδα PSE), απίστευτα χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα μέχρι να με τρελάνει εντελώς (προκαταρκτικά), εξαιρετικό στοματικό(με δύναμη και μαεστρία), πολύ "δυνατή" σε όλες τις στάσεις, υπομονετική μέχρι το τελείωμα... (

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Οκτωβρίου, 2011) 09 Οκτωβρίου, 2011
Φίλε Ορέστη...

Είναι φανερό , πως τους αναγνώστες-παίχτες της ιστοσελίδας , τους έχει φοβηθεί
το μάτι σου και προσπάθησες άπο την αρχή να δώσεις όσο το
δυνατόν περισσότερες εξηγήσεις μπορούσες...
Πιστεύω επίσης , ό,τι βαθιά μέσα σου , θέλεις αυτή σου η κριτική
να επιβραβευθεί με θετικές ψήφους...
Εγώ σου έδωσα ήδη την πρώτη...
Είναι πραγματικά μια πολύ χρήσιμη κριτική , δίνεις πληροφορίες
για σχεδόν τα πάντα( δεν αναφέρεις βέβαια την διάρκεια της συνεύρεσης)
''Η κριτική για να είναι χρήσιμη πρέπει να εστιάζεται σε εμφάνιση κοπέλας/συμπεριφορά/υπηρεσίες/χρόνος παραμονής...'' ( taurus1)
και δεν κουράζεις με περιττές περιγραφές...
Πολύ σημαντικό...
Τώρα,εάν δεν κατορθώσει να επιτύχει της ανάλογης αναγνώρισης...
Αλλά καλύτερα να τα ''πούμε'' εάν έρθει εκείνη η στιγμή...
B
bottom
(Updated: 09 Οκτωβρίου, 2011) 09 Οκτωβρίου, 2011
Φίλε bottom (πρώην hangar 18),

Γενικά πιστεύω πέφτεις μέσα σε αυτά που λες. Για τη διάρκεια τη συνεύρεσης εσφαλμένα αλλά και εσκεμμένα δεν την αναφέρω για 3 λόγους: Ο ένας είναι ότι ήταν τόσο υπέροχη η εμπειρία μου που μου είναι δύσκολο να πω πόσο διήρκησε πραγματικά... Ο άλλος είναι ότι ενδεχομένως ήταν κάπως μεγαλύτερη του συνηθισμένου λόγω του ότι δεν περίμενε άλλος πελάτης και μιλήσαμε με την κοπέλα για αρκετά λεπτά (ξέρω δηλαδή το χρόνο παραμονής της κοπέλας στο δωμάτιο από το ρολόι, αλλά η αναλογία συνεύρεσης/κουβέντας είναι λίγο "φλου"). Και ο τρίτος λόγος είναι ότι ήθελα οι λεπτομέρειες αυτής της αναπάντεχα όμορφης συνάντησης να παραμείνουνε μεταξύ εμού και της κοπέλας... Μπορεί όμως εύκολα κανείς να υποθέσει ότι η διάρκεια της συνεύρεσης, και μιλάω μόνο για το σεξ, ήταν στο συνηθισμένο... 20 λεπτά εως 30 να πω; Απλά επειδή δεν είναι ενδεικτικό και λόγω της κουβεντούλας, ας το αφήσουμε καλύτερα...

Η κριτική μου διακόπτεται απότομα από ένα (. Ο λόγος είναι ότι στην παρένθεση μέσα έγραφα ότι η κριτική μου για την Ελένη τελειώνει κάπου εκεί και από κει κάτω έκανα και πάλι κάποιες διευκρινήσεις λόγω του φόβου που λες και συ για τους αναγνώστες. Ο admin εσκεμμένα και μάλλον σωστά θεώρησε ότι αυτά τα τελευταία σχόλια θα πυροδοτούσαν νέα σχόλια από τους μεν και τους δε, οπότε τα έκοψε. Νομίζω ότι καλά έκανε γιατί έκανε την κριτική μου πιο χρήσιμη και λιγότερο κουραστική/εριστική. Εφόσον πάντως προκύψει πάλι κάποιο θέμα με τις αντικειμενικές και μη αντικειμενικές κριτικές, έχω αποθηκεύσει στο προσωπικό μου αρχείο αυτές τις θέσεις και σκοπεύω να τις ανεβάσω...

Μαζί με τα σχόλια δυστυχώς κόπηκε και το κλείσιμο μου. Ήθελα να ευχαριστήσω για ακόμα μια φορά την Ελένη, αλλά και ιδιαίτερα ευχαριστήρια στην Κέλλυ, η οποία με τις παρατηρήσεις της με βοήθησε να βελτιώσω τη φρασεολογία μου και να κόψω άκομψες λέξεις όπως "τσατσά", οι οποίες είναι μεν καθημερινές, αλλά παραμένουν άκομψες όταν μιλάμε για έναν τόσο προσεγμένο χώρο που απέχει πολύ από ένα "κλασικό μπουρδέλο".

Ελπίζω η κριτική μου να συνεχίσει να ανταμείβεται με θετικές ψήφους και από δω και πέρα οι κριτικές μου θα έχουν αυτή τη μορφή.

ΥΣ: Και φυσικά, ιδιαίτερα ευχαριστήρια και στον taurus1 που με εκείνο το σχόλιο του μάς έβαλε όλους στη θέση μας.
O
Orestis_Kou
09 Οκτωβρίου, 2011
Φίλε Ορέστη δεν χρειάζεται να έχεις τόσο απολογητικό ύφος σε κανέναν…σιγά δεν δίνουμε και εξετάσεις μια προσωπική εμπειρία καταθέτουμε…και όπως εχουν πει πολλοί δεν την θεωρούμαι την κριτική σαν μπουσουλά…απλά παίρνεις μια γνώμη και τίποτα άλλο…

Υγ χαίρομαι που τα βρήκατε με την κελλυ και άλλαξες γνώμη γι αυτήν δεν είναι μόνο πανέξυπνη και καυτή προσωπικότητα. Αλλά και καλό παιδί όπου σε κάνει να περνάς όμορφα…
09 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μιλάς για την κέλλυ σαν να τη γνωρίζεις πολύ καιρό?? έχεις συνευρεθεί μαζί της??χαχαχαχαχα....καλό εεεε????
09 Οκτωβρίου, 2011
Αγαπητοί φίλοι, νομίζω ότι παίρνετε πολύ σοβαρά το σάιτ. Όχι κι έτσι...
09 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Loveseeker... η Κέλλυ είναι ανοιχτός άνθρωπος, ανοιχτό βιβλίο που λένε. Δεν έχω συνευρεθεί μαζί της αλλά όταν το κάνω, θα το μάθεις, μην ανησυχείς. Η κριτική μου πως σου φάνηκε; Σε κάλυψε; Μήπως ήμουνα υπερβολικά λιτός για σένα και δε θα έχεις τροφή για κουτσομπολιό;

TAFTAR... Εννοείται πως η Κέλλυ είναι καλό παιδί και πολύ γλυκιά, ξέχασα να το αναφέρω.

Βασικά δεν ήταν το θέμα μου να φανώ απολογητικός, απλά ήθελα να δείξω πόσο δύσκολο είναι να είσαι "αντικειμενικός" όταν ξέρεις τα κορίτσια. Και από την άλλη, καταλάβα πόσο δίκιο έχουν κάποιοι που δεν έχουνε βρεθεί ποτέ με κάποια από τις κοπέλες και πόσο δύσκολο είναι να βγάλουν άκρη από κριτικές σαν τις δικές σου ή τις προηγούμενες δικές μου. Καταλαβαίνω ότι ο καινούριος πελάτης θέλει μια λιτή και περιεκτική περιγραφή, χωρίς σάλτσες, ώστε να πάρει την απόφαση να επιλέξει μια κοπέλα χωρίς να διαβάσει ολόκληρα κατεβατά. Πιστεύω ότι αυτό έκανα λοιπόν.

Δεν κατηγορώ όσους κάνουν κάτι άλλο. Υπάρχουν οι ρομαντικοί του site (και γω μέσα ενίοτε) που τους αρέσει αυτό το άλλο. Σίγουρα βοηθάει όσους ήδη ξέρουν τις κοπέλες (να διαβάζουν "πικάντικες" λεπτομέρειες πχ), απλώς λέω ότι για τους υπόλοιπους είναι άχρηστες και έχουν κι αυτοί τα δίκια τους να κατηγορούν. Ο καθένας ας κάνει αυτό που του αρέσει λοιπόν, αλλά να ξέρουμε πότε είμαστε χρήσιμοι και πότε όχι (για την πλειοψηφία) και να είμαστε έτοιμοι να δεκτούμε κάποια παράπονα...
O
Orestis_Kou
10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ κουτσομπολιό?? για ποιον με περάσατε?? εγώ είμαι κύριος!!
10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτο με τα ποσοστα "βοηθειας΄' στις κριτικες σηκωνει πολυ συζητηση και δεν ειναι της παρουσης......
04 Νοεμβρίου, 2011
Μόλις πήρε και μια αρνητική ψήφο από μένα. Απορώ τι μαλακίες καθόμουνα και έγραφα...
O
Orestis_Kou
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9