Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιτελους βρηκε η Λιντα τον χωρο που της αξιζει.Μοντερνο στουντιο καλαισθητο σε προδιαθετει ευχαριστα.Δεν ειναι ευκολο να το εντοπισεις ομως με τη πρωτη.Ευχαριστη και ευγενικη ειναι και η ξανθια υπηρεσια επισης.Προγραμμα απλο, δυσκολες εποχες για κατι αλλο.Μπαινω για μπανιο στη ντουζιερα για να ειμαι πιο φρεσκος δεν προλαβαινω να βγω και μπαινει η Λιντα.Ερχεται και μπαινει και αυτη μαζι μου μεσα και ριχνω νερο πανω στο κορμι της.Ευχαριστη εκπληξη και τριφτηκαμε λιγακι μαζι.Σκουπιζομαστε βγαινουμε και παμε στο κρεββατι.Μπαλαμουτιασματα γλειψιματα και δακτυλοσκοπησεις τσιμπουκακι στη συνεχεια με προφυλακτικο,πολυ καλη και ειχε βαλει και λαδι πριν στα αρχιδια μου και μου τα ετριβε.Πισωκολλητο εκει τα εδωσα ολα και τελειωσα.Εκατσε και πιασαμε κουβεντουλα της ειπα την γνωμη μου για τον νεο χωρο.Προς τιμην της με αφησε και εκατσα 30 λεπτα περιπου μεσα.Αψογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2011
Τη Λίντα την κυνηγούσα και πήγαινα σε κάθε στουντιο που δούλευε και όταν είχε ντουζιέρα στο δωμάτιο. Κάναμε ντουζ μαζί, όχι για καθαριότητα αλλά σαν παιγνίδι προκαταρκτικό (είχαμε ήδη κάνει και οι δύο πάντα). Ποτέ δεν ήταν ξεπέτα, χρονικά είχαμε πάντα άνεση. Και στη Μπουζιάνη που φαίνεται ότι ξεκίνησε τακτικές βαρδιες –ΜΠΡΑΒΟ!- επίσης φάγαμε πολύ ώρα στο δωμάτιο, και φαίνεται άλλωστε από αυτά που έγραψα ότι κάναμε. Εγώ δεν δυσκολεύτηκα καθόλου να βρω το στουντιο καθώς αξιοποιώ πλήρως το ιντερνετ και είναι η πρώτη πόρτα από τη Βουλιαγμένης. Αλλά γενικά δεν κάνω τσάρκες, στο 90% των περιπτώσεων πηγαίνω στοχευμένα και αποφασισμένος εξαρχής. Έτσι είναι το στυλ μου.
10 Οκτωβρίου, 2011
Και εμεις καναμε ντουζ σαν παιχνιδι.Η Λιντα ειναι παντα πολυ σωστη και σου δινει το χρονο που χρειαζεσαι.Αυτο ειναι πολυ σημαντικο πιστευω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2