Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν την Βίβιαν την είχα απωθημένο από το καλοκαίρι που πρωτοείδα φωτογραφίες της από τα διάφορα site που εμφανίζεται σαν call-girl.Σήμερα το μεσημεράκι είδα ότι έχει κάνει νέα ολοκαίνουργια φωτογράφηση με αρκετά πιο ωραίες πόζες από αυτές που ήδη υπήρχαν και κάτι μου έκανε πάνω που είχα αρχίσει να την ξεχνώ.Η Βίβιαν βέβαια είναι για ειδικά γούστα.Ψηλή,νταρντάνα,με αρκετές ατέλειες στο σώμα της.Αλλά εμένα αυτό που μ'ένδιαφέρει σε μια γυναίκα είναι να έχει βυζί,κώλο και πρόσωπο που θα με φτιάχνει.Και η Βίβιαν και στα 3 αυτά είναι κορυφή.Και αλαβάστρινη επιδερμίδα. Οι φωτογραφίες πάντως την αδικούν γιατί βγαίνει πιο άγρια και πιο αγέλαστη,ενώ στην πραγματικότητα είναι χαμογελαστή και γλυκειά κοπέλα.Εχει σέξι φωνή και στα του αγώνα βγάζει πολύ κάβλα.Όλα καλά λοιπόν και καλή συνεννόηση και άνετη στην κουβεντούλα, αλλά σε γενικές γραμμές νομίζω ότι δεν μου έδωσε το 100%.Ίσως είναι θέμα χημείας.Όχι ότι έχω παράπονο από την κοπέλα κι έπειδή με φτιάχνει πιθανόν κάποια στιγμή να την επισκεφτώ πάλι,αλλά ίσως το στυλ της είναι ετσι κάπως πιο νωχελικό.Βέβαια στα υπόψιν ότι όπως μου είπε δουλεύει από το πρωί μέχρι το πρωί της άλλης μέρας!!!!!! 24ωρο δηλαδή!!!!! Ούτε Πυροσβέστης σε κλιμάκιο να 'ταν(εξ' ου και ο τίτλος της κριτικής)!!!!!!! Όποτε λογικό κι επόμενο να ήταν κουρασμένη και οι μπαταρίες πεσμένες μιας και πήγα και κατά τις 22:00 εκεί. Για τους λάτρεις των μεγάλων γυναικών(και δεν εννοώ σε ηλικία) συστήνεται ανεπιφύλακτα. Επίσης πολύ σημαντικό ότι το συγκεκριμένο στούντιο δεν υστερεί σε τίποτα από άλλα στούντιο, αλλά έχει την τιμή στα 40 Ευρώ και στους δύσκολους καιρούς που περνάμε μπαίνει κι αυτό στα θετικά σημεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού