Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τέλειωσα νωρίς δουλειά, είχα πληρωθεί, οπότε είπα να πάω μια βόλτα από Φυλής. Είχα στο νου μου να δω την Μίκι στο 92Β, αλλά ήταν κλειστό, οπότε έκανα μια μικρή βόλτα σε διπλανά μαγαζιά. Τελικώς κατέληξα εδώ και μην έχοντας διάθεση για άλλη βόλτα, είπα να δοκιμάσω. Το ημιπόγειο θεοσκότεινο, έρχεται ο τσάτσος και μου λέει το ποιηματάκι: ελεύθερα πιασίματα, ισπανικό, γλύψιμο στ'αρχίδια και τα ρέστα, με την προϋπόθεση ότι ήμουν "καθαρός". Το θέμα της καθαριότητας μου το επισήμανε 1-2 φορές, όταν τον ρώτησα αν κάνει στοματικό τελείωμα, το οποίο επιβεβαίωσε. Να πεις ότι δουλεύω και σε οικοδομή... αλλά σε γραφείο με αιρκοντίσιον είμαι, ντους κάθε πρωί και κυριλέ ντύσιμο. Τέσπα, βγαίνει η κοπέλα, μελαχρινή, μέτριου αναστήματος, βυζί μέτριο προς το μεγάλο, τατουάζ τράιμπαλ πάνω από τον κώλο, που ήταν λίγο πλαδαρός. Με έψηνε η ιδέα του ισπανικού και να τελειώσω στο στόμα της, οπότε έκοψα εισιτήριο και μπήκα στο θέατρο.

Ο χώρος ακόμα πιο σκοτεινός, το κρεβάτι φαινόταν μέσα σε μια σχετική μπίχλα. Με το γδύθηκα, μπήκε η κοπέλα μέσα και μετά από δυο κουβέντες, έκατσε στο κρεβάτι και με κοιτούσε αμίλητη κρατώντας ένα μαντιλάκι. Της λέω ΟΚ, αρχίζουμε. Με ρωτάει αν θέλω με καπότα ή χωρίς, της λέω χωρίς. Παίρνει το μαντιλάκι και αρχίζει να "γυαλίζει" λίγο άγαρμπα. Σημειωτέον, το σουτιέν της δεν το έβγαλε. Η πίπα της μέτρια, ρουφηχτή με χρήση χεριού. Δεν πλησίασε αρχίδια. Μετά από δίλεπτο την παροτρύνω να βάλει σκούφο και να μπούμε στο ψητό. Την βάζει με το στόμα, πιπώνει λίγο και την γυρνάω στα τέσσερα. Αρχίζει το ματς, αλλά έπαιζα μόνος. Η κοπέλα δεν έβγαζε άχνα, ούτε είχε διάθεση για συμμετοχή. Την γύρισα άλλες δυο στάσεις και τελικά βλέποντας ότι θα άρχιζε να πέφτει η σημαία, της είπα να με τελειώσει με πίπα. Λέει ναι, βγάζω την καπότα και μετά μου λέει "όχι στόμα". Της λέω τι; Μου λέει δεν κάνει τελείωμα στο στόμα. Λέω στα βυζιά ή πουθενά αλλού; Χαμογέλασε και έδειξε την κοιλιά μου. Ρουφάει για λίγο και για λίγο σκεφτηκα να μην της πω ότι θα έχυνα, αλλά μήπως ήταν και καφρίλα εκ μέρους μου. Οπότε με τελείωσε χειρονακτικά, ντύθηκε και έφυγε.

Δεν πρόκειται να ξαναπάω από εκεί, αφού άλλα μου έλεγε ο τσάτσος, άλλα η κοπέλα και χαράμισα ένα εικοσάρικο άσκοπα. ΜΑΚΡΥΑ.

(Πρόσβαση έβαλα 10 γιατί ήμουν με τα πόδια)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
foxxxx
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
124
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού