Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο εν λογω στουντιο (ο Θεος να το κανει) το απογευμα αθως επεδιωκα συναντηση με την Αμαντα η οποια αναφεροταν στο προγραμμα του μαγαζιου. Αντι αυτης η τσατσα μου εμφανιζει τη Ρουσλανα. Σχετικα εμφανισιμη κοπελα μικροσκοπικη σωματικα και ιδιαιτερα ευδιαθετη στο σαλοναρισμα της. Οταν η τσατσα με ειδε να ετοιμαζομαι να την κανω μου προσφερε το απλο προγραμμα στα 40 ευρω και ψηθηκα να μπω.
Το δωματιο θα μπορουσε να ηταν σε μπουρδελο στη Φυλλης, χωρις νιπτηρα και φυσικα χωρις ντουσιερα. Μετα απο σχετικα μικρη αναμονη εμφανιζεται και η κορασιδα. Μετα απο καποια ψιλοαδιαφορα προκαταρκτικα περναει στο κυριως πιατο με εμφανη την προθεση να ξεμπερδευει. Για να μην τα πολυλογω μετριοτατη συμμετοχη, αλλα πανω απο το μετριο εμφανησιακα αν σας αρεσουν οι μινιον καταστασεις. Εμενα δεν ειναι και τοσο του γουστου μου.
Μεγαλη εκπληξη μου προξενησε το γεγονος οτι ενω στο σεξ ηταν διεκπεραιωτικη, μετα το σεξ δεν ελεγε με τιποτα να ξεκολλησει απο το δωματιο. Αυτα τα ολιγα για τη Ρουσλανα. Μια εμπειρια μετρια που θα την ξεχασω γρηγορα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
darklord
Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Ξεπέτα του κερατά. Μα καλά τόσες φορές το έχω γράψει και
εσείς ακόμα να το εμπεδώσετε??
29 Σεπτεμβρίου, 2011
Αν το ηξερα δεν θα εμπαινα. Για πεταμα το ειχα το 50αρικο???
Για την Αμαντα ξεκινησα...ετσι ελεγε το προγραμμα, απλως με λιγο παιχνιδι στο σαλονι την πατησα σαν βλακας!!!
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα αγαπη μου να επανορθωσω εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λόγω των πεταμένων 50 ευρώ θα κάνεις καμία έκπτωση?? Ελπίζω σε ειλικρινή απάντηση.
23 Οκτωβρίου, 2011
αγαπη σε αυτα θα κολαμε?τετιες λεπτομεριες?ελλα και δεν θα το μετανιοσεις.
23 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να ερθω κ εγω ;
23 Οκτωβρίου, 2011
ολλη η καλη χορανε
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7