Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823763
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ελένη την είχα ακουστά εδώ και καιρό (δεν υπάρχουν δα και πολλές κοπέλες με το παρατσούκλι "Ελληνοαιγύπτια") αλλά δεν έτυχε ποτέ να την τιμήσω. Εδώ και καιρό που εργάζεται στη Φυλής ήθελα να την επισκεφτώ αλλά η υποβαθμισμένη περιοχή και η πικρή εμπειρία που είχα τις προηγούμενες φορές στο θέμα πάρκινγκ με έκανε να το αναβάλω συνεχώς. Τελικά μετά και από προτροπή του γκουρού CHEYENNE πήρα τη μεγάλη απόφαση, για την οποία και δε μετάνιωσα καθόλου.

Η κοπέλα είναι καταρχήν ο ορισμός αυτού που λέμε εξωτική ομορφιά. Μελαχρινή καλλονή με αδύνατο σώμα, υπέροχο φυσικό στήθος, κωλάρα που προκαλεί εθισμό και τέλειο δέρμα. Χαλαρά μπάίνει στο Top-10 των ομορφότερων γυναικών που έχω δει από κοντά. Να συμπληρώσω απλώς πως το πακέτο ολοκληρώνεται μ'ένα υπέροχο χαμόγελο και μια γλυκύτατη φωνούλα.

Επί του πρακτέου, η Ελένη αποδυκνύεται ότι ανήκει στη σπάνια κατηγορία των κοριτσιών που συνδυάζουν υψηλής ποιότητας εμφάνιση ΚΑΙ υπηρεσίες. Το στοματικό της είναι από τα καλύτερα στην πιάτσα. Είναι προθυμότατη σε ότι της πεις χωρίς μα και μου. Ευγενέστατη, παιχνιδιάρα, με πολύ καλό ισπανικό και σπουδαίες επιδόσεις στην ...ιππασία. Γενικώς, όσοι ψάχνουν για GFE θα περάσουν θαυμάσια.
Προσωπικά, μετά και από τρεις επισκέψεις, μπορώ να πω πως βρήκα ένα νέο στανταράκι.

Να'σαι καλά κούκλα μου και καλή εβδομάδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού