Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
το Βραδυ πριν παω στο ξενοδοχειο,αποφασησα για μια ακομη τσαρκα...Δεν θελω να γινομαι κακος αλλα καμμια φορα αναγκαζομαι...Στο πρασινο πετυχα μια Αλεξανδρα (ετσι μου την παρουσιασε η τσατσα),με μαλλι κοτσο,ασπρα εσωρουχα,κενο στα μπροστινα δοντακια της κ μια περιεργη φατσουλα...Η τσατσα μου τα εκανε τσουρεκια να παρω το προγραμμα των 40 ( δηθεν κ καλα προκαταρκτικα) κ τελικα ο μαλακας την πιστεψα κ τα εσκασα....τα προκαταρκτικα της συγκεκριμενης ειναι παγκοσμια πατεντα...με το νυχακι του δεικτη απο το χερι της μου χαΐδευε την ουρηθρα του γυμνου μου πεοντα αφου το σαλιωσε (το δαχτυλο εννοειται)...εγω της χαΐδευα τα βυζακια της με την ωραια σκουρα ρωγα κ περιμενα να δω που το παει...αυτο ηταν κ το φανταστικο προκαρκτικο....ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαμου ρθε να γελασω αλλα κρατηθηκα///....μετα ακολουθησε μια μετριοτατη πιπα αδιαφορη τελειως κ μετα απο μονη της μου προσταξε -σαν ενας Ναπολεων-να την παρω πισοκωλλητα κ μονο...την γαμησα σκληρα κ ακαταπαυστα,χαζευοντας την δουλεμενη κωλοτρυπα της κ εριξα τον μαγικο ζωμο μου σκεπτομενος ταυτοχρονα την μαλακια της επιλογης μου...κατω στον νυπτηρα χυσια,χαρτια κ νερα...μια ακομη παρωδια στο αθλιο δωμα της μη ευχαριστησης...περαστικα μου κ μακρυα κ αλλαργα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού