Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα σήμερα σε αυτό το σπιτάκι...αφου γυρισα όλα τα άλλα και δεν βρήκα κατι να μου κάνει κλικ...ειπα να περασω σε αυτο..!Το μωρο πολυ όμορφο..Μαυρα μακρια σγουρα μαλλια με τατουαζ στην μεση!ΑΙΣΧΟΣ με το που μπαινει μεσα εγω την υποδέχομαι με χαμογελο αυτη με τα μουτρα μεχρι κατω ουτε πως την λενε δεν προλαβα να ρωτησω....με κοιταει μου λεει ξαπλωσε..λεω δεν αρχισαμε καλα..!Αφου ξαπλωνω με κοιταει και μου λεει εχεις πιει?Λεω ΟΧΙ α ε τοτε εισαι κουρασμενος...λεω παλι ΟΧΙ..!Δεν προλαβενω να παρω ανασα μου περναει την καποτα...λεω ΜΑΛΑΚΙΑ την κατσαμε...!Τοτε αρχιζει μια βαριεστιμενη πιπα....με ενα ξυνο υφος...!Πως να μου σηκωθει εμενα εκει τοτε..!10 λεπτα μου τον επεζε και μου επερνε πιπα...τπτ ειχα ξενερωσει εντελως...!Παω να πιασω λιγο βυζακι....μου απομακρινε το χερι...οταν ψιλο σηκωθηκε της λεω ελα να μπω και αρχιζε και φωναζε μα πως θα μπεις και εχεις πιει και εχεις ξαναχυσει και εισαι κουρασμενος..!Μην τα πολυλογω...πολυ απλα ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2011
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2011
το τατουαζ ειναι μια πεταλουδα μηπως
αν ναι τοτε ειναι η αφροδιτη
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Πιθανολογω οτι ειναι η απολυτη φολα Σελενα... Μακριαααααα!!!!!!!
14 Σεπτεμβρίου, 2011
Πρόκειται με βεβαιότητα 100% για την Σελένα/Αφροδίτη, μία από τις χειρότερες ξεπέτες τη Φυλής
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3