Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325945
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη λοιπόν σήμερα στο ντεμπούτο της νεοφερμένης Κάντυ, που η άφιξη της στη Θεσσαλονίκη συζητήθηκε εκτενώς.

Σίγουρα σε εμφάνιση είναι ότι καλύτερο μας έχει έρθει τα τελευταία χρόνια στην πόλη μας και αναμένεται να σπάσει τα κοντέρ.

Εκ Πολωνίας η μικρή, ψηλή, με καταπληκτικό σώμα ,βυζί στητό 2άρι φυσικό, πολύ καλό σε αφή, και κόλαρα αφράτη φανταστική.

Στο δωμάτιο πέρασα με το πρόγραμμα των 50 ευρώ που περιλάμβανε και ισπανικό. Σε λίγο μπήκε και η Κάντυ όπου και κατέβηκε από τα 12ποντα της, πολύ λίγα χαδάκια στα όρθια είχαμε και μετά ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.

Συνέχεια με ισπανικό στην κυριολεξία των 30 δευτερολέπτων και μετά ξεκίνησε πίπα με αυτή μπροστά μου, πήγα να την γυρίσω λίγο για να χαϊδεύω και τη κολάρα της αλλά μάλλον λάθος θα κατάλαβε οπότε ξεκινάει αμέσως reverce cow girl. Ομολογώ βέβαια ότι η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλή, είχαμε και αχ βαχ, σταμάτημα εντός ολίγου και πάλι λίγο πίπα, ανέβασμα μετά κανονικά από πάνω άντε πάλι πίπα μετά, και εν τω μεταξύ άρχισα να χαϊδεύω και την κολάρα της, δεν είπε όχι σε λίγο δάκτυλο που την έβαλα, μάλιστα με τις κινήσεις της φάνηκε να το γουστάρει και σε αυτή τη φάση άρχισε τη χειρονακτική εργασία, που δεν την εκτελεί και τέλεια και κάπου είχα αρχίζει να κουράζομαι, όποτε άκουσα και το λυπάμαι από αυτή μιας που το 10λεπτο ήδη είχε περάσει. Πήγα να προσπαθήσω και λίγο σε αποστολικό, δεν είπε όχι αλλά το παιχνίδι είχε πλέον χαθεί οπότε την χάζεψα γυμνά για λίγα sec και την είπα να αποχωρήσει, όπως και έγινε.

Με όλα λοιπόν αυτά δεν τα κατάφερα, ίσως μου φάνηκε λίγο μηχανικό το πρόγραμμά της, σαν να εκτελεί πρόγραμμα ατομικού στριπτίζ σε στριπτιζάδικο αυτό που παίρνεις με κάρτα χορού σε πριβέ χώρο, ίσως πάλι να ήμουν και εγώ λίγο κουρασμένος, ίσως και να περίμενα κάτι τις παραπάνω, με όλα αυτά λοιπόν είχα μια αποτυχημένη κατάθεση. Θέλω να τονίσω επίσης ότι η συμμετοχή της κοπέλας αν και λίγο μονότονη, παρόλα αυτά ήταν ικανοποιητική.

Σίγουρα όμως θα την ξαναεπισκεφθώ ίσως και σύντομα, και θα φροντίσω να πάω και καλύτερα προετοιμασμένος μιας που σε τέτοιο κορμί αξίζει μια επιτυχημένη κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Πρώτη κριτική! Κρίμα πάντως που δεν πήγε καλά η συνάντηση.. πάρε ρεβάνς!
M
Maaneskyggen
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1