Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτον ευχαριστώ τον midastouch για την προηγούμενη κριτική του για την Έρικα.

Τερέζα = Έρικα κατά δική μου εκτίμηση.

Πιπίνι υπερβολικά κοντό, πρέπει να είναι 1,50. Μελαχροινό αδιάφορη φάτσα μέτρια. Σφιχτή πάρα πολύ με βυζιά βγαλμένα από παραμύθι. Τεράστια, ολοστρόγγυλα, στητά και σφιχτά πρέπει να είναι 3.5 ή κάτι τέτοιο.
Η κοπελίτσα είναι μικρή παίζει κάτω από 20. Δεν ξέρει γρι ελληνικά ή αγγλικά. Και καλά είναι ουγγαρέζα αλλά μάλλον έχει ρουμάνικες ρίζες απ'ότι έλεγε και προφανώς είναι Ρουμανοτσιγγανούλα αν κρίνω από το σκούρο δέρμα κ ακόμα πιο σκούρο μουνί.
Είναι παντελώς άσχετη. Εντελώς όμως δεν πάει άλλο... Δεν ξέρει να βάζει την καπότα, πήγε να μου την βάλει σε στυλ κάλτσα, ανάποδα και μετά δεν γυρνούσε για να ξεδιπλωθεί παραπάνω. Χάος! Αερόπιπα που σε μένα δούλεψε μια χαρά πάντως και αν την προέτρεπα να κάνει λίγο πιο γρήγορα σταματούσε και έλεγε "Σιγκα σιγκα, οκ?" Στο σεξ είναι εντελώς υποτονική και παθητική. Το μουνί της είναι πάρα πολύ στενό και αγρασάριστο, άμα δεν έχεις καλή στύση δεν μπαίνεις ούτε για πλάκα, ένιωθα κ λίγο άβολα στο σεξ σε τόσο στεγνό περιβάλλον..
Παρ'όλα αυτά για μένα απλά τοπ λόγω του ιδανικού (για μένα) βυζιού.
Προσέξτε, ισχύει ότι λέμε για πιπινοκαταστάσεις και αγουρίδια x10. Αν περιμένετε να βγάλετε γούστα και τέτοια ψάξτε κάτι άλλο. Εξαρτάται πως την βρίσκει κανείς.

Μπράβο μου, βρήκα τη μαύρη τρύπα του κουμπαρά μου και το κορίτσι του καλοκαιριού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού