Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρα το οτι καπου εκει στο δεκαλεπτο συνηθιζει να λεει >, παντα περναω καλα μαζι της και τελευταια σκεφτομουν να της αφιερωσω μια επισκεψη.Ετσι οταν την ειδα με το γνωστο πιπινο-παιχνιδιαρικο στυλ της και τα μαυρα εσωρουχα της, υπεκυψα ξανα .Κατεβαλα 60 e για προγραμμα με 69 και μπηκα μεσα στο δωματιο.
Εβγαλε τα εσωρουχα της και ορμησε πανω μου.Χουφτωσα τα ζουμερα βυζια της και αφου τα κολλησα μεταξυ τους, εγλειψα ταυτοχρονα τις ρωγες.Ασχοληθηκα και με τον αφαλο της και με το τρυφερο μουνι της και περασαμε στο πολυποθητο 69 το οποιο εφαρμοσαμε και αναποδα , με εμενα απο πανω και την Καρμεν απο κατω.Φυσικα θα ηταν παραλειψη απο την πλευρα μου να μην γλειψω την γλυκεια κωλοτρυπιδα της στην οποια ομως δεν αφηνει να μπει δαχτυλο.Ερωτηματικο αποτελουν τα σπυρακια στον κωλο της( πιθανος ερεθισμος απο καινουρια εσωρουχα, μαγιω ή απο την θαλασσα).Ανεβηκε απο πανω μου και καθως με καβαλουσε, χαμηλωσε το σωμα της και με εγλειψε στο στηθος.Γυρισα για λιγο απο πανω της καιμετα ακολουθησε ενα ξεφρενο πισωκολλητο που συνοδευοταν απο τα εξαισια ηχητικα της εφε.Την επανεφερα σε θεση για ιεραποστολικο με σκοπο να χυσω μεσα της αλλα καπου εκει μου ειπε οτι επρεπε να τελειωνω.Αλλος θα ξενερωνε αλλα την ειχα μαθει πια .Επιπλεον ημουν τοσο καυλωμενος που δεν μασουσα αποξενερωματα τετοιου τυπου και ετσι σκεφτηκα : >
Συμφωνησε με την σκεψη μου, ξαπλωσε ανασκελα με ιδιαιτερη νωχελικοτητα, εκλεισε τα ομορφα ματια της κρατηθηκε απο το κεφαλαρι του κρεβατιου και μετα απο λιγο το σπερμα μου απλωθηκε πλουσιοπαροχα πανω στην κοιλια της.Της εφερα χαρτι να σκουπιστει , με αγκαλιασε και με αποχαιρετησε με ενα απαλο φιλι στα χειλη.
Ουσιαστικα προκειται περι ξεπετας ακομα κι αν παρετε ακριβο προγραμμα οπως εγω και ειναι πιθανο το ξενερωμα οταν πει οτι πρεπει να τελειωσετε.Παντως ας μην ξεχναμε οτι προκειται για μια απο τις ομορφοτερες παρουσιες τουλαχιστον στον Βαρδαρη και οτι δεν της ταιριαζει ο χαρακτηρισμος > αλλα περισσοτερο ο χαρακτηρισμος > ή >.Ενδιαφερουσα περιπτωση αλλα μονο με παραβολο απο 50 e και πανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.727
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2011
Τα εισαγωγικα εχουν ως εξης : 1) ...συνηθιζει να λεει> , 2)..και ετσι σκεφτηκα> 3)δεν της ταιριαζει ο χαρακτηρισμος> αλλα περισσοτερο ο χαρακτηρισμος> ή >. Το νοημα αποκατασταθηκε πλεον και σας ευχαριστω για τισ θετικες ψηφους αν και το νοημα δεν εβγαινε...
08 Αυγούστου, 2011
1) συνηθιζει να λεει ειναι ωρα να τελειωνεις, 2) και ετσι σκεφτηκα αφου δεν μπορω να της ριξω αντιηλιακο γιατι να μην της ριξω το σπερμα μου? και3) δεν της ταιριαζει ο χαρακτηρισμος κομοδινο αλλα αγριο μωρο ή αγριογατα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2