Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη απόπειρα να πετύχω τη Εύα, που μόνο καλά λόγια γράφονται για εκείνη. Πετυχημένη αυτή τη φορά.

Χαμόγελο

Σωματικά χαρακτηριστικά :
1. Η επιτομή του petit
2. Ανοιχτό πολύ απαλό δέρμα
3. Ψηλή και πολύ αδύνατη, με καλά πιασίματα στα σημεία και όχι κοκαλιάρα
4. Μικρό στήθος με υπέροχες μυτερές απαλές ρόγες
5. Ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη
6. Γλυκό χαμόγελο, αισθησιακά χείλη
7. Παιχνιδιάρικη παρουσία
8. Άνετα ανοίγματα

Μεγάλο χαμόγελο

Συμπεριφορά στο σαλόνι :
1. Χαμογελαστή
2. Με το που γυρνάει να φύγει λέει κάτι στην τσα2. Γελώντας η τσα2 μου λέει "είπε, μην και φύγεις"
3. Άνετη, με το στριγκάκι μόνο.

Συμπεριφορά στο δωμάτιο:
1. GFE
2. Δεκτική
3. Λίγο άπειρη με την καλή έννοια
4. Υπέροχη, σίγουρα από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα σε ανάλογο οίκημα

Κουλ

Παρεχόμενες υπηρεσίες :
1. Προκαταρκτικά συναισθηματικής συνέρευσης
2. Γλείψιμο σε σώμα και ρόγες, αργά και με την σωστή πίεση
3. Αποδεκτές όλες οι στάσεις και οι επαφές (δεν το αξιοποίησα πλήρως)
4. Δεκτικότητα και συνεργασία

Γλώσσα

Λεπτομέρειες της περιορισμένης -λόγω απόλαυσης- συνέρευσης:

Η κουκλίτσα μπήκε αρκετά γρήγορα, όλο χαμόγελα και με πολύ καλή διάθεση, στο δωμάτιο.
Ανέβηκε κατευθείαν στο κρεββάτι με το μικροσκοπικό στριγκάκι της και με περίμενε αφού καλά καλά δεν είχα προλάβει να γδυθώ. Χωρίς αναστολές και ενδοιασμούς προχώρησε σε συναισθηματικές περιπτύξεις, επαφές σώμα-σώμα και σε ένα υπέροχο βαθύ γλείψιμο με εμένα στα γόνατα και εκείνη στα τέσσερα μπροστά μου σε ωραία στάση και πειστική ανταπόκριση στα χάδια μου.

Αφού ένοιωσα το τέλος να έρχεται, την σταμάτησα και την γύρισα για να έχω θέα την πεντακάθαρη ροζ τρυπούλα της.
"Χτυπώντας" την αδιαμαρτύρητα βγάζοντας όμορφες φωνούλες και με ένα τόσο απαλό και μικροκαμωμένο κορμάκι ήταν αδύνατον να αντέξω περισσότερο. Η αίσθηση ήταν ακριβώς αυτή που έπρεπε. Σφιχτή και παιχνιδιάρα. Το τέλος θέμα χρόνου.

Επισημαίνεται ξανά η πολύ καλή συμπεριφορά της και το ότι η κοπέλα αξίζει πολλά περισσότερα από συνοικιακό μπουρδελάκι ;)

Αν θα ξαναπήγα? Σίγουρα. Για την ακρίβεια το σκεφτόμουν για μια δεύτερη κατάθεση αλλά ένοιωθα πολύ ικανοποιημένος και με την πρώτη.

Η ήσυχη συνοικία, τα καθαρά σεντόνια, ο περιποιημένος χώρος και η δροσερή από το air condition ατμόσφαιρα... κατατάσσει την Κ166Β στις προτιμήσεις μου για το μέλλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
heya
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2011
Εξαιρετικο αυτο το σπιτακι που φετος το επισκεφτηκα περισσοτερο απο καθε αλλο...μακαρι να παραμεινει οπως ειναι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1