Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79821
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα αρκετό καιρό να επισκέφτω τη μεγάλη μου αδυναμία των στούντιο ,τη Λύν και την είχα πεθυμήσει σαν τρελός (άλλωστε έλειπα και σε διακοπές εκτός Ελλάδας ). Έτσι χθες το βράδυ πήρα την απόφαση να κατηφορήσω στο γνωστό στούντιακι. Για όσους δεν ξέρουν πρόκειται για περιποιημένο και όμορφα διακοσμημένο χώρο , ο οποίος όμως δε διαθέτει ντους και τηλεόραση . Μου ανοίγει η πάντα ευγενική υπηρεσία και μπαίνω κατευθείαν στο δωμάτιο. Σε λίγα λεπτά κάνει την εμφάνισή της και η αγαπημένη μου Λύν . Φανερά αδυνάτισμενη και σε πολύ καλή φόρμα από την τελευταία φορά που την είχα δει. Μιλήσαμε λίγο και αμέσως μετά ξεκίνησα ένα ταξίδι στον κόσμο των αισθήσεων. Δεν είμαι καθόλου υπερβολικός . Η περιποίηση της Λύν σε όλο μου το σώμα μου προκάλεσε μία γλυκιά ανάτριχυλα που με "έστειλε" στους επτά ουρανούς. Τρελάθηκα από ηδονή και ένιωσα τόσο ερέθισμενος ώστε κατευθείαν περάσαμε στο σεξ . Το κάναμε σε ιεραποστολική στάση ,όπου μετά από έντονο σφυροκόπημα κατέθεσα. Στη συνέχεια δεν έφυγε αλλά κάθισαμε και μιλήσαμε για αρκετή ώρα. Μάλιστα με πληροφορήσε ότι τέλος του μήνα θα φύγει για την πατρίδα της και θα λείψει περίπου 2 μήνες. Της ευχήθηκα καλό ταξίδι και της είπα ότι θα περιμένω με ανυπομονησία την επιστροφή της ,διότι εδώ που τα λέμε κοπέλες με τις υπηρεσίες της Λύν δεν υπάρχουν πολλές .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία(Μπέτυ,Γιόκο,Λιν)
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού