Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ολοι οσοι παρακολουθειτε το σαιτ τακτικα γνωριζετε οτι απο τις κριτικες μου παντα ειμαι αντικειμενικος με τις κοπελες,ποτε δεν ζηταω ιδιαιτερα πραγματα και παντα κινουμε σε νορμαλ επιπεδα γι΄αυτο και ολες οι κριτικες μου ειναι σχετικα καλες εως πολυ καλες (ακομα και με κοπελες που ειχαν γραφτει αρνητικα σχολια)..παντα προσπαθωντας να βοηθησω τους υπολοιπους.

αυτη λοιπον η κριτικη ειναι γραμμενη για τη δευτερη-τριτη βαρια βαρια απο οσο θυμαμαι μεγαλυτερη φολα που εχω φαει ποτε σε στουντιο οσο καιρο τα επισκεπτομαι.

Λαουρα το ονομα της κοπελας ξανθο μαλλι ανταυγεια,ψηλο,με σχετικα καλη πισω κινηση και (απο οσο φαινοταν τουμπανο στηθος)ΠΡΟΣΟΧΗ!

δεν θα αναφερω τα σχετικα της συνευρεσης ολοι λιγο πολυ γνωριζετε και εχετε βαρεθει να διαβαζετε μεγαλες κριτικες οποτε ας παμε κατευθειαν στο ζουμι της υποθεσης.
οι λογοι για τους οποιους η κοπελα ειναι ΤΡΕΛΗ ΦΟΛΑ.

1: Οταν εμφανιζετε στο σαλονι φοραει στηθοδεσμο που πιεζει το στηθος της και φαινεται τουμπανο,ΑΛΛΑ οταν εισερχεται στο δωματιο μολις το βγαλει το στηθος της ειναι αηδιαστικα πεσμενο.οταν το πιανεις εχει μια αισθηση ζελεδιασμενη που ειναι οτι χειροτερο για την αντρικη στυση(που να σου σηκωθει...)

2:Σε ολες τις στασεις προσπαθει να αποφυγει το αυτονοητο δηλαδη το οτι ηρθαμε να σε πηδηξουμε δεν ηρθαμε να γ..με ΑΕΡΑ!αυτο σημαινει οτι χρησιμοποιει τις κλασσικες "πουτανε" συμπεριφορες για να αποφυγει την πληρη δυεισδηση σε ολες τις στασεις χρησιμοποιοντας ειτε το χερι μπροστα απο το πεος ειτε δεν παιρνει σωστη σταση σωματος..(πλακα μας κανεις ρε κοπελια?)

3: Η γνωστη σε ολους μας πλεόν ΑΕΡΟΠΙΠΑ!..χερι στο κατω μερος του πεους και γλυψιμο μονο το κεφαλι με τροπο και αυτο, μην παθουμε τιποτε..(αντε πανε να βρεις καμμια αλλη δουλεια, να σωθει κανενας απο εμας μην χαλασει τον ιδρωτα του σε σενα)

4: Εχει μια απαθεια και μια βαρεμαρα κατα την διαρκεια της πραξης που χιλιοι κατασκευαστες δονητων συνιστουν την απολυτη ΠΑΓΟ-ΚΟΛΟΝΑ.δεν το εχεις,αστο...

τα συμπερασματα δικα σας..

και επαναλαμβανω δεν εχω την ορεξη να γραφω αρνητικες κριτικες,ουτε παω προετοιμασμενος με αρνητικη διαθεση..ποιος αλλωστε θελει να κλαει τα πενηνταρικα (και βαλε) του?

τελως παντων..αυτα εχει το "χομπι" αυτο..

παμε γι'αλλα.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού