Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Kαταρχην τα ευσημα ανηκουν στον bakalhs αν δε κανω λαθος που εγραψε πρωτος κριτκη και στον Chris(tara) κατά δευτερο λογο που την ανεδειξε και επεμεινε για την ποιοτητα της με δυο συνεχεις κριτικες.Βγαινοντας στο σαλονι ειδα μια αρκετα ομορφη σε πρωτη φαση κοπελα με σγουρα καστανοκοκκινα μαλια, όταν όμως μπηκε στο δωματιο και της ζητησα να τα βγαλει όλα,και όταν λεω όλα εννοω κορμακι και στηθοδεσμο μου αποκαλυφθηκε πραγματικα ένα πολύ ομορφο θηλυκο σωμα απολυτα ερωτικο..Ετσι αυτό που λεει ο chris ότι οσοι θελουν διμετρα μοντελα ας τα αναζητησουν αλλου δεν είναι τοσο σωστο αφου υπαρχουν εκτος από το λεπτο μοντελε σωμα πολλες μορφες του γυναικειου κορμιου που μπορουν να κανουν πραγματικα τα ματια σου να λαμπουν.Αφου γδυθηκε της ζητησα να ξαπλωσει και αρχιζα να την χαιδευω και να την φιλω μεχρι που εφτασα στις ρωγες της..τετοια θηλη δεν εχω ξαναδει,τοσο γλυκια και τοσο απαλη,σαν μια νοστιμη και γλυκια σταφιδα που ολο ηθελες να γλυφεις.Πολυ καλο και το στοματικο με γλυψιμο και στους ορχεις και στη συνεχεια πισωκολλητο και κατοπιν μπρουμητα,οι αναστεναγμοι της είναι τοσο ηδονικοι που ειλικρινα ακουγονται σαν σειρηνες στ αυτια σου, τοσο πολύ που αν δεν εχεις βαλει κερι όπως ο οδυσσεας δεν μπορεις να μην χυσεις.Ευτυχως εκεινη τη στιγμη σταματησα,αφενος γιατι της ζητησα να τη παω πιο κατω για να μη χτυπησει καθως ημασταν ελαχιστα χιλιοστα από την πλωρη του κρεβατιου,αφετερου να τη ζητησω να μη συνεχισει αυτή την ηδονικη μελωδια για να μπορεσω να συνεχισω χωρις να τελειωσω..Ευτυχως αυτή η διακοπη σταθηκε σωτηρια για να συνεχισω ετσι για αρκετο χρονο με τους φοβερους αναστεναγμους της να συνεχιζονται.. και στη συνεχεια πηγαμε ιεραποστολικα,εκει ειχαμε το πρωτο αρνητικο σημειο γιατι ουσιαστικα μου ζητουσε να τελειωσω κατι που για μενα ηταν εξαιρετικα δυσαρεστο αφου ηθελα να τη πηδηξω οσο το δυνατον περισσοτερο.Απτοητος συνεχισα αυτή τη φορα παιρνοντας τη πλαγιαστα με τα δυο κορμια και τα προσωπα μας το ένα απεναντι στο αλλο για λιγο, και κατοπιν τελειωμα με μενα στα γονατα και αυτή στα πλαγια.Αρνητικο το γεγονος ότι επειδη όλα τα δωματια ηταν γεματα, τη σεξουαλικη πραξη δεν τη χαρηκα οσο θα ηθελα γι αυτό και επειδη ξερω τον εαυτο μου σιγουρα θα επανελθω γιατι θελω να την χορτασω.Τελος οσον αφορα το τιτλο της κριτικης ειμαι σιγουρος ότι δεν θα τον εβρισκα ουτε θα μπορουσα να τη περιγραψω καλυτερα αν δε μεσολαβουσε ένα διωρο οπου πηγαινοντας σε μια συναυλια ακουσα ομορφα μελωδικα τραγουδια της σμυρνης,τραγουδια της ανατολης.Η κοπελα μπορει να είναι από τη ρωσια αλλα ειλικρινα ακουγοντας αυτους τους ανατολιτικους ηχους το μυαλο μου πηγε στην σμυρνη ,φαντασιωνοντας την σαν μια χορευτρια της ανατολης με τα κατσαρα της μαλια και το σωμα της πλημμυρισμενο από ερωτισμο ,γεματο θηλυκοτητα και στη μεση ένα κρεβατι με ουρανο,λευκα σεντονια και αυτή να ερχεται να ξαπλωσει κοντα μου χαριζοντας τις χιλιες και μια νυχτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού