Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο μαγαζί κατα τις 11 το βράδυ. Υπήρχαν 2 κοπέλες, η μια μελαχρινή αδύνατη ρουμάνα νεαρής ηλικίας με full πρόγραμμα και η άλλη πιο ψηλή και πιο όμορφη με καστανά μαλλία αλλά χωρίς πρωκτικό... επέλεξα την μελαχρινή.
Στα του δωματίου : ελάχιστα προκαταρκτικά και φόρεμα προφυλακτικού σε μισοπεσμένο όργανο. Ακολούθησε μια αδιάφορη πίπα και αφού τη σταμάτησα στην γύρισα στα 4 και την πήρα για λίγο απο μπροστά θαυμάζοντας την, ομολογουμένος στενή και αδούλευτη, κωλοτρυπίδα της(Εκεί αναροτήθηκα πώς την διατηρεί σε τέτοια κατάσταση :p).Με άφηνε και την χάϊδευα με το δάκτυλο χώνονντάς το ελαφρά πού και πού χρησιμοποιώντας σάλιο αφού δεν είχε φέρει κρέμα!
Μετά κατάλαβα το λόγο που καταφέρνει να κρατάει έτσι την πανέμρρφη κωλοτρυπιδα της..... μόλις της ζήτησα να αλλάξουμε απο πίσω μου λέει (στα αγγλικά) οτι τον έχω πολύ μεγάλο και να τον βάλω σιγά σιγά γιατί πονάει...
Έτσι κι έγινε... σιγά σιγά προσπάθησα και μπήκε το κεφαλάκι...αυτή πόναγε και έβγαζε κραυγές πόνου πηγαίνοντας όλο και πιό μπροστά το σώμα της μέχρι που ακούμπησε στο κρεββάτι! Αφού λοιπόν δεν μπορούσε να πάει άλλο μπροστά και στην προσπάθειά μου να τον βάλω λίγο πιο μέσα με παρακάλεσε να την γαμήσω απο το μουνί... Χαμόγελο
Την λυπήθηκα στο τέλος και τη σφυροκόπησα στο μουνί, οπου και τελίωσα μετά απο λίγο.
Της την είπα λίγο οτι πρέπει να κάνει αυτά που λέει στο σαλόνι, με αγκάλιασε και ξάπλωσε στο κρεββάτι, ενώ ο τσάτσος είχε φωνάξει ήδη 2 φορές.

Υ.Γ. Η άλλη κοπέλα που δεν έκανε πρωκτικό είχε κρέμα μαζί της!!! LOL

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού