Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η μαρια είναι ένα σεξι ξανθο κοντοπουτανο με σιλικονατα στηθη,επιδερμιδα μαυρισμενη από σολαριουμ γυρω στα 35+ η οποια φερνει αρκετα στο προσωπο και θυμιζει εμμανουελα ,τη ξανθια mlf από δροσοπουλου 95 και αγ μελετιου και τωρα στο kama sutra στουντιο.Την ειχα ξαναδει εκει πριν λιγο καιρο(δεν μιλαμε για την μαρια με τα κοτσιδακια)αλλα επειδη η τιμη είναι στα 25 ευρω σκεφτηκα να φυγω και ας μου αρεσε,επειδη όμως η υπηρεσια με ξερει προθυμοποιηθηκε για μια και μοναδικη φορα να τη δοκιμασω στα 20 κατι που τελικα εκανα.(Να σημειωσω ότι παγια αρχη μου είναι να μη δημοσιοποιω τετοιες προσφορες που ετσι και αλλιως γινονται σπανια αλλα εχει σημασια η αναφορα γιατι αλλιως η κριτικη δεν θα είναι ολοκληρωμενη από μερους μου).Η κοπελα ηρθε στο δωματιο ,συντομα προκαταρκτικα,συμπαθητικο στοματικο και κατευθειαν με οδηγησε να τη παρω στα τεσσερα μιας που εχει ωραιο κορμι.,κατοπιν μπρουμητα με μενα ν αυξανω ρυθμους καθως είναι καβλα όταν τη βλεπεις από τον καθρεφτη και στη συνεχεια ιεραποστολικα με δυνατες και εντονες κινησεις μεχρι τη στιγμη που παω με μενα στα γονατα να την παρω στα πλαγια..Εκει ακουω την πρωτη παρατηρηση ότι πρεπει να τελειωσω γιατι εχω δωσει εικοσι ευρω..εγω φυσικα συνεχισα και με δυναμη και μ ενταση,δευτερη παρατηρηση αλλα το νερο ειχε μπει πια στο αυλακι..Ηταν τετοια η ορμη από τη θεα του κορμιου στα πλαγια που ηταν αδυνατο πια να σταματησω..σ αυτές τις περιπτωσεις όταν το αρσενικο κανει σαν μανιασμενο το χουμε ξαναπει είναι σχεδον αδυνατο η γυναικα να σε σταματησει,σχεδον παντα τη παρασερνει η τρελλη επιθυμια και το παθος του παρτενερ της ακομη και αν δεν το επιθυμει ιδιαιτερα.Ετσι με αφησε να συνεχισω για αρκετα λεπτα χωρις να με διακοψει καθολου οπου ηρθε και το τελος.Στη συνεχεια πιασαμε κουβεντα και συζητησαμε το θεμα λεγοντας μου ότι αν εδινα το κανονικο ποσο θα ηταν διαφορετικη,της εξηγησα όμως ότι αν δε θελει μπορει να το πει στην υπηρεσια και να μη δεχεται πελατες με μειωμενη τιμη εστω και αν είναι για μια φορα..Κυριως όμως της εξηγησα πολυ φιλικα ότι και γω στη δουλεια μου μπορει να κανω παραχωρησεις όμως η δουλεια που κανω θα είναι η ιδια γιατι και αυτό εχω συμφωνησει και αυτό σημαινει επαγγελματιας.Εκει εσπασε τελειως ο παγος και μου εδωσε όχι ένα αλλα τρια παρακαλω δια δοχικα φιλια στο στομα.Συμπερασματικα θα πω ότι δεν περασα ασχημα,κυριως λογω της δικης μου διαθεσης αλλα και της θεας του δικου της κορμιου,η συμμετοχη της στο σεξ παραπεμπει λιγο σε σκανδιναβικου τυπου συμπεριφορα,λιγο ψυχρη δηλαδη ,αλλα στο τελος και επειδη σημασια εχει παντα το χρημα αν εισαι σταθερος πελατης εχω όχι τη σιγουρια αλλα την διαισθηση ότι μπορει να σου προσφερει πολλα περισσοτερα.Με αυτο το μωρο σχεδον κλεινει ενας κυκλος δοκιμως νεων κοριτσιων,ισως θα εχουμε μια δυο περιπτωσεις νεων δοκιμων ακομα για να συνεχισουμε την επομενη εβδομαδα με καποιες πιο κλασσικες επιλογες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού