Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν θα πω πολλά για τα παρελκόμενα, καθώς ξενέρωσα στο τέλος κι εκνευρίστικα. Έτσι κι αλλιώς έχω ξαναγράψει για το συγκεκριμένο στούντιο. Λοιπόν, η κοπέλα είναι ωραία αν σας αρέσουν τα πιπίνια-ξανθιά-μακρύ μαλλί-νέα-κοντούλα. Πλήρωσα 70 για 69 (και μάλλον αν το πεις ανάποδα δεν βγάζει νόημα-πλήρωσα 69 για να κάνω 70 Γλώσσα). Αρχίσαμε με μένα να την περιποιούμαι γλείφωντάς την και το ευχαριστιότανε, αλλά χάσαμε αρκετή ώρα εκεί από ό,τι φάνηκε στο τέλος. Μετά με έγλειψε κι εκείνη (με προφυλακτικό).Ήρθε από πάνω και μετά πισωκολλητό. Κατά τη διάρκεια του πισωκολλητού, άρχισε να μου λέει "Χύσε".Τελικώς την έβγαλα από μέσα της, έβγαλα και την καπότα και τελείωσα πάνω στον πρωκτό της,αφού της το ζήτησα. Αυτό μου άρεσε. Αυτό, όμως, που δεν μου άρεσε, είναι ότσι φώναξε για άλλη μία φορά η Τσατσά για να φύγει η κοπέλα από το δωμάτιο (αφού είχα τελειώσει,αλλά δεν έχει σημασία) και μου λέει η Μαρίνα: -"Αργήσαμε!".Δηλαδή, για αυτούς 70 ευρώ=το πολύ 20 λεπτά(το μέτρησα με το ρολόι).Κι εγώ απαντώ: -"Έλεος!". Πόσα λεφτά πρέπει να δώσουμε για να έχουμε ανθρώπινη συμπεριφορά; Σε τελειώνω όσο πιο γρήγορα μπορώ για να πάω στον επόμενο; Κι αυτό που με εκνεύρισε ακόμη πιο πολύ, είναι πως η τσατσά δεν εμφανίστηκε να πει καληνύχτα. Έκανα την καύλα μου με την κοπέλα, αλλά δε νομίζω να την ξανατιμήσω ούτε αυτήν, ούτε το μαγαζί αυτό κι όπως θα έλεγε κι ένας φίλος μου, παροιμιολόγος: -"Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές!".

Αυτά από εμένα και καλές τσάρκες!ΘυμόςΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
874
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού