Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Και στο Φωκαίας 22 άνω (και Φυλής 92 Β) εργάζεται η γύφτισσα Τζένη/βούλγαρος. Είναι πολύ μελαχρινή κοντή αδύνατη μοντελοειδής οχι άσχημη αλλά ούτε και όμορφη. Στο σαλόνι έσκασε μύτη κουνιστή και λυγιστή και μου έκανε κανονικό πέσιμο με αρχιδοχάϊδεμα όπου μου λέει το πρόγραμμα: νορμάλ + κωλαράκι για 20 ευράκια. Κάνω τη μαλακία και περνάω μέσα στο "καθαρό ??? " δωμάτιο. Έρχεται μετά από λίγο μέσα με βυζί τούμπανο από τη πλαστικούρα όμως με ωραίο κωλαράκι. Ξαπλώνει επάνω μου και μου λέει θες να σου κάνω και κάτι εξτρά; Δηλαδή; τη ρωτώ, και συνεχίζει να μου λέει: ακάποτο τελείωμα στο στόμα η όπου αλλού γουστάρεις και γλυφωμούνι, όλα μαζί 50 ευρόπουλα. Δεν έχω τόσα της λέω. Τότε όσα έχεις και τα βρίσκουμε. Βρε άντε και γαμήσου της λέω. Κάνε κανονικό όπως κανονίσαμε. Έκανε δυνατή με ρουφήγματα πίπα και ταυτόχρονο @@χαϊδεμα αλλά λίγο βιαστικά. Στη συνέχεια ιεραποστολικό και τελείωμα μέσα στο κωλαράκι (με προφυλακτικό). Σημείωση ότι δε το κάνει από την αρχή από το κωλαράκι αλλά πρώτα σπρώξιμο από μπροστά και άμα δε σου πέσει τη παίρνεις και από πίσω. Είναι μάλλον κόλπο της για να το αποφύγει άμα μπορεί (δηλαδή αν τυχόν και σου πέσει)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.323
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού