Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327345
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καιρό είχα βάλει στοχο την Λαούρα καθως και οι φωτος της μου αρεσανε (απο το banner του Κροκεων) και εχω ακουσει και διαβασει τα καλυτερα για αυτην...
Εφτασα λοιπον ενα μεσημερι, παρκαρα με ανεση το αμαξι απεξω και μου ανοιξε η ευγενεστατη τσατσα.
Βλεπωντας την Λαουρα στο σαλονι, φορωντας μονο το στριγκακι και τις γοβες της επαθα ταρακουλο....
Η Απολυτη Προ- Μιλφαρα!Ηλικια 35+ ψιλή, ξανθια μακρυ μαλι, Ρωσιδαρα κ\με πολυ ωραιο προσωπο, ΚΟΡΜΑΡΑ, ποδαρες , αψογος κωλος χωρις κυτταριτιδα, επιπεδη κοιλια, και ενα βυζι 2,5 αρι σιλικονατο μεν, πολυ καλη δουλεια δε με ωραιες ρωγες.
Χαμογαλαστη και ευδιαθετη σε προδιαθετει να περασεις...
Εδωσα τα 80 ευρω για σταση 69 και περασα επανω στο ανετο δωματιο, που ειναι δκαθαρο και διακοσμημενο με γουστο αλλα δεν εχει ντουζιερα και τηλεοραση...
Η Λαουρα με πληροφορησε οτι θα κενει μπανιο στο διπλα χώρο και υστερα απο 5 λεπτα ηρθε μοσχομυριστη και κουκλαρα, ελαμπε!
Ξεκινησαμε στο ορθιο με χαδια και φιλια εκατερωθεν , χωρις ιχνος βυασυνης και ξεπετας.
Στη συνεχεια στο κρεβατι επισης πολλα προκαταρκτικα και απιστευτο στοματικο εκ μερους της... απο τα καλυτερα που μου εχουνε κανει! σταση 69 στη συνεχει αμε θεα την τελεια κωλαρα της και το πεντακαθαρο μουνακι της και μετά πηρε η ιδια πρωτοβουλιες στο σεξ με πολλες στασεις.
Επειδη ημουν αυπνος και ηδη ειχα ριξει ενα το πρωι δεν μπορουσα να τελειωσω αλλα δεν εδειξε κανενα ιχνος δυσανασχετισης η βιασυνης! τελειωσα εχοντας την στα 4 με θεα τα απιστευτα ποδια και κωλο της!
Και παλι δεν βιαστηκε να φυγει, καθησε διπλα μου μεχρι να ηρεμησω και μου επιασε κουβεντουλα...
Αψογη επαγγελματιας, σου μεταδιδει μια σπανια ηρεμια, σε χαλαρωνει και ειναι και μουναρα!
τι αλλο να ζητησει κανεις!
Για εμενα πλεον το Νο 1 στα στουντιο.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού