Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 43 10
Sex Studio 66459
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ευτυχώς επέστρεψε ,μετα απο απουσια 1 μηνός περίπου το μωρό!
και έσπευσα!ΓλώσσαΚουλ

Δυο λόγια πρωτα για το στούντιο και την τσατσά.
Η τσατσά - αλλοδαπή- πολύ ευγενικής και γλυκομίλητη.
Το στουντιο απο τα καλύτερα και πιο καθαρά που έχω επισκεφθει. Μεγάλα δωμάτια, με πολύ καλο φωτισμό λαι κόκκινη μοκετα, μεγαλη τηλεοραση στο δωματιο που παιζει τσοντα, μωρομάντηλα και ντουζιερα στα περισσότερα δματιο , και πολύ γουστόζικη διακόσμηση.
Η Αννέτα τα έχουμε ξαναπει...
Πρωήν στριπερ, εκ Πολωνιας με πολύ καλα ελληνικά.
Κοντο ξανθό (βαμμενο μαλλακι) προστυχο εκφυλη φατσουλα με ωραια ματια, γυμνασμενιο κορμι με ωραια ποδια και δαχτυλάκια, μετριο αναστηματα. Φορά παντα κοκκινα ωρια εσώρουχα, εχει 2αρι σιλικονατο βυζι , με πολυ μεγάλη πεταχτη ρώγα. Κωλος ποιημα...ιχνος κυταριτιδας 0% λιπος και πολυ γυμνασμενος.
Πηρα το φουλ προγραμμα τωβ 80 ευρω (με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο).
Το κοριτσι ξεκινησε με χαδια και γλωσσοφιλα και στη συνεχεια εκανε λυσασμενη πιπα για αρκετη ωρα. Deepthroat, εξεφανισε το εργαλειο με πολυ σαλιο. Σουπερ πιπα, Εγω εξερευνουσα με τα δαχτυλα μου τις πισω τρυπες τις. το μουνακι της πεντακαθαρο υγραθηκε αμεσως. Γεβικα ζεστη γκομενα και μαλλον ευχαριστιεται γενικα το γαμησι,
Στη συνέχεια φουλ συμετοχη απο μερους της στασεις στα ορθια, στην πολυθρονα και τελος εισχωρησα στην κωλαρα της, στην οποια βαλαμε μονο σαλιο, δεν χρειαστηκε κρέμα.
Το μονο αρνητικο ειναι (και το κανει παντα) οτι αγχωνεται οταν περνα η ωρα και φευγει σαν κυνηγημενη απο το δωματιο φοβουμενη μην τυχοον την μαλλωσει η υπηρεσια....
κατα τα αλλα κατ εμε ειναι το νο1 αυτη την στιγμη δτα στουντιο απο πλευραςμ εμφανισης-υπηρεσιων-τιμων και συμμετοχης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Αννέτα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού