Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400615
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΤΑΞΑΜΕ ΤΟ 50ΑΡΙΚΟ ΜΑΣ!!!

ας τα παρουμε απο την αρχη.εχω επισκευτει την αλυσιδα ουκ ολιγες φορες και εχω τιμησει αρκετες κοπέλες..οσοι εχουν διαβασει τις κριτικες μου ξερουν οτι ποτε δεν θα μπω στην διαδικασια να κρινω αυστηρα γιατι η χημεια μεταξυ πελατη και κοπελας ειναι διαφορετικη...ΑΛΛΑ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ.

ΠΟΤΕ σε οποιοδηποτε στουντιο δεν ζηταω τιποτα το υπερβολικο και παντα στα νορμαλ πλαισια, συμπεριφερομαι σωστα σε ολες τις κοπελες και με σεβασμο..Ε ΑΥΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ?..μερικα πραγματα πρεπει να λεγονται και να γραφονται.
το εχω ξαναπει οταν εγω Γ@ΜΙΕΜΑΙ για να βγαλω το 50αρικο αρα πρεπει και συ να το κανεις που ειναι και η δουλεια σου στη τελικη...αν δεν σ'αρεσει να πας στα playmate που γινονται τωρα σε λιγο καιρο να το παιζεις μουρη(μπας και ανεβει το κασε σου).

ΛΟΙΠΟΝ περα απο την σκληρη εισαγωγη....στη σημερινη βαρδια δουλευε η πολυδιαφημιζομενη νατασσα.απο κορμι και προσωπο ενα σερβακι της διπλανης πορτας θα μπορουσα να το χαρακτηρισω αλλα τιποτα παραπανω(οποιος γνωρίζει απο σερβες καταλαβαινει..).δεν μου εκανε και πολυ κλικ αλλα ειπα να δοκιμασω γιατι ειχα ορεξη.
απο προκαταρκτικα μηδεν!!.ισα ισα που μας τον επιανε,μας εκανε και χαρη!..τελειως ξενερωμενη απο την ωρα που μπηκε στο δωμάτιο,τα μουτρα μεχρι το προσωπο και ξινιλα..αδικαιολογητη.με μεγαλες προσπαθειες και μετα απο δικη μου καθοδηγηση εκανε μια πιπα-κοροιδια...η γνωστη και ως "αεροπιπα" και για να μην σας κουραζω αλλαγη 1-2 στασεων και μετα απο δικη μου πιεση στα εγκεφαλικα κυτταρα εχυσα για να τελειωνω με την ολη ιστορια.

δεν με νοιαζει τι εχει στο κεφαλι της η καθε κοπελα και δεν με αφορα κιολας απο την στιγμη που εγω τιμω το στουντιο για να χαλαρωσω και να περασω καλα..ακομα και τελειως μηχανικα να λειτουργει καποιος στη "δουλεια" του εστω και καποια ψευτικα χαμογελα ή ψευτικη διαθεση μπορει να δωσει.

δεν θελω να σχολιασω αλλο.κριμα γιατι διαβαζω και απο αλλους συναγωνιστες αρνητικα σχολια συμπεριφορας για το εν λογω ιδρυμα.

παμε για αλλαΚουλ

Υ.Γ. το χειροτερο ειναι οτι πας για ενα γ@μησι και φευγεις αχορταγος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού