Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142925
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας , καθίστε .. (καθόμαστε) η κοπέλα είναι στο δωμάτιο ( το άκουγα βασικά έτριζε το κρεβάτι )
Ακολουθεί αναγγελία προγραμμάτων ( τα λέω με επιφύλαξη )

Ξεκινάμε με 30
40 χαλαρά ποιο πολύ ώρα κλτ
50 ισπανικό και χύσιμο στο στήθος
60 το 69
70 69 + γυμνό
80 Αυταρχικό
120 τζακούζι
( Σκέτο γυμνό 70 είπε ?? Πρωκτικό είπε ?? δε θυμάμαι)

Βγήκε και η πιπίνα , ένα αδύνατο κοριτσάκι χωρίς κάτι ιδαίτερο θα λέγκα , ομορφούλα ...
ήρθε έκανε μια σβούρα από το τραπεζάκι μου άπλωσε το χέρι το άπλωσα και γω , "χειροχαιδεμα" τι κανεις - καλά
"ξωβυζο" εν το μεταξύ το μικρό μας pony , νεανικό στητό αλλα μικρό βυζάκι ( τι ισπανικό θα κάνει με 50 δεν ξέρω )
Μαύρο μαλακι κάτω απ τους όμους , χαριτωμένη φατσούλα .. ας κάνουμε μια δοκιμη ...

Ήρθε ενώ ακόμη ξεντυνόμουν καθίσαμε στο κρεβάτι , Είπαμε να συστηθούμε Μιμή , Δεκαεννιά , Χαγγαρια ,Ίγγλις λιγκό , Ελληνικά λιγκό
Ξέρει το Γεια σας , το Ευχαριστώ , τι κανεις και ίσως άλλες 30 λέξεις ... καλά είναι , εγώ δεν ξέρω ούτε καλημέρα να πω στα Ουγγαρέζικα
Αγκαλίτσα λοιπόν καθισμένοι στο κρεβάτι , "τριψιματακια" και χαντάκια , άρχισε να μου το παίζει το ίδιο "περαξα" και γω και της άρεσε
( ε βεβαια , στην μαλακια δεν παίζομαι χαχαχα ) το πήγαμε έτσι λίγη ώρα ως που μούσκεψαν... τα δάχτυλα μου...
Παίρνει την καποτά, την ανοίγει η αγωνια στο κατακόρυφο .. ? στόμα ? normal ? μαντέψτε ..
Μου τη έδωσε να τη βάλω μονος χαχαχα μου την έφερε το πιπίνι , μπραβο του .. E ναι σου λέει θα μας πρήξεις με την κριτική σου
πάρε βαλτήν και άσε μας χαχα , μου την έδωσε ανάποδα όμως το σκατουλι και δυσκολεύτηκα παραλίγο να την βάλω και γω σαν καλτσα !
τελος πάντων την φόρεσα , 70 % το έλεγε το "στυσηομετρο" ...

Ενώ την περίμενα να πάει για πίπα μου φέρε τα βυζακιά στα μούτρα , της έδωσα κάνα δυο φιλάκια , της τα χαιδεψα και έφυγε
Πίπα με λίγο άκυρο στήσιμο σώματος δυσκολεύοντας το πασπάτεμα το μαλακι έπεφτε μπροστά αποκόπτοντας οπτική επαφή
μικρή σε διάρκεια , φτωχή σε αίσθηση από 70% πήγαμε στα 75...
Να σου μου ξαναφέρνει τα βυζακιά στην μούρη .. τελικά προσπαθούσε να πάρει θέση για να ανεβεί από πάνω
το έπραξε αλλα δεν έμπαινε .. τι "σταδιαλα"? δεν έβγαλες την τάπα καλε ? Τελικά το βάλε αλλα δεν μας βόλεψε τόσο η στάση όσο και η στύση
την οποια δεν φρόντισε να βελτώση από πριν , λόγο απειρίας .Της είπαν να κάνει πίπα και να πηδηχτεί .. e αυτό έκανε
ίσως φταίω και γω που δε της είπα να συνεχίσει αλλα με ανύπαρκτα ελληνικά και τεχνική , χαμένος χρόνος θα ήταν.
Την αγκαλιάζω και την γυρνάω σε ιεραποστολικό χωρίς να αποκολληθούμε , ποσα κιλά είναι άραγε ? 30 ? πολύ εύκολα το έπραξα ...

Εδώ καλά τα πήγαμε , δε μπορώ να πω , όχι απλά βολευτήκαμε αλλα το χαρήκαμε κιόλας
Θερμότατοι εναγκαλισμοί , φιλάκια στα μαγουλάκια και πολύ συγχρονισμένες αναπνοές τις οποιος συνόδευαν ήχοι κάιο αναστεναγμοί μερικές φορες
Το φρεσκοκουρεμενο μου μαλλί δέχτηκε ειδική περιποιηση σήμερα η νεαρά κορασίδα μέσα στην δύνη της ηδονής που της προσέφερε ο κάτοχος της κεφαλής
της οποιας επί κάμποσης ώρας χάιδευε ,( Τι λέω σήμερα ρε xaxaxaxa ) άρχισε να τραβάει και μαλλί ( Τραβα μαλλί ανεβαίνουμε που λέει και ο Ξαρχάκος )
όταν δε επεχείρησα να βάλω τα πόδια στους ωμους απομακρύνοντας την κεφαλή μου από την δικη της
ως άλλος " Αστυνομος Σαΐνης" μάκρυνε τα χερια της αρνούμενη να αποχωριστεί το κεφάλι μου
Έτσι ξανά έπεσα πάνω της συνεχίζοντας έτσι για λίγο ακόμη ...

Αλλαγή σε πισωκολλητό το οποιο αποδείχτηκε κακή ιδέα .. χάσαμε λίγο το όλο feeling τέλος πάντων έπαιξα λίγο 'φλιπεράκι
και της ρίχνω μια ψιλή με την παλάμη στο τατού που είχε στην μέση , Εδώ θα στ αφήσω της λέω ' και κουνάει το κεφάλι
πετάω το προφυλακτικό και μόλις το βλέπει γυρνάει ανάποδα φωνάζοντας όχι όχι έντο , ε εντο τοτε λεω , δείχνοντας κοιλίτσα
mmmmm ναι είπε και έτσι της τα άφησα στο συμφωνηθέν σημείο .. καρτερικά με τα ματια κλειστά τα περίμενε.. ενώ δυο πουτσοσκάμπιλα
στην κοιλιακή χωρα έδωσαν το σήμα λήξης του αγώνα ... plats plats , ο Τζο χτυπάει δυο φορες...

Φεύγω σφαίρα στον νιπτήρα να φέρω χαρτί ( Ρολο , μη αυτόματο , όχι καλο χαρτί ... )
σκουπίζω την κοιλίτσα της νεαράς σαν καλο παιδί , με ευχαριστεί , φιλάκι αποχαιρετισμού και Τέλος.

Ξέχασα να πω ότι αν και έφερε κρέμα μαζί της δεν χρησιμοποίησε και η αίσθηση ήταν αρκετά καλή κι όχι σαν να πηδάς .. ποτήρι
όπως φαντάζομαι ένοιωσε ο συναγωνιστής .


Η νεαρά...
Στην πίπα έδωσε διάθεση ξεπετάς και δεν το κατέχει ακόμα, ενώ στο σεξ όχι , σαν να γράφω κριτική για φάντασμα αισθάνομαι...
Είναι στην αρχή της καριέρας της και θα αλλάξει πιστεύω , μακάρι προς το καλύτερο
Μάλλον δε θα τα διαβάσει ποτε αυτά , ίσως κάποιος της τα μεταφέρει όμως , ελπίζω να την βοηθήσουν
Κάλυχη.. σταδιοδρομία

Η Τσατσά...
Τυπική , απλά όχι αγενής, δεν έχω παράπονο γενικά εκτος του ότι δεν θυμάται ονόματα κοριτσιών
Γράψτα σε ένα χαρτάκι βρε πουλάκι μου , και πριν κάνα τετράμηνο τα ίδια με κάτι καινούριες
Νταξή ψεύτικα είναι τα ονόματα , αλλα κάπως πρέπει να τις ξεχωρίζουμε ... Μάθε τσατσά μου γράμματα
Aaa επίσης πολύ σκοτάδι στο δωμάτιο ρε .. της το είπα και είπε θα δυναμώσει τα φώτα ... Αρχίδια δυνάμωσε
Την άλλη φορα θα rthw με φανό θυέλλης ....

Το σπίτι...
Στα συν - ...Το ότι υπάρχει
Στα πλην - Το μέρος που "βρισκτε" διπλα στον δρόμο .. πολύ κάρφωμα .
Και τα δωμάτια λίγο... σκοτεινά και άχαρα
Κανονικές θερμοκρασίες για την εποχή επικρατούσαν σήμερα ευτυχώς
(Ενώ όπως είδατε και πριν η σχετική υγρασία την νεαράς ήταν αυξημένη )

Εγώ...
Είμαι ο Τζο και μόλις τελειωσα.


Αναμνηστική φωτογραφία

http://www.imagerous.com/images/77996131575207223356.gif
OR http://www.imagebam.com/image/8106fa124248650

Τραγουδακι δε σου βρηκα.. παρε αυτα μικρη μου Μιμη...
Μι-Μη.. Μι-Μηπ.. Μιπ Μηπ Meep Meep Meep , Meep Meep !

http://www.youtube.com/watch?v=0HHUY2JILWY
http://www.youtube.com/watch?v=sYJZri0mGtQ

Υποτίθεται θα έγγραφα μια μικρή κριτική γιατί δεν ήταν και η τρελή η εμπειρία
Πάλι σεντόνι μου βγήκε ... Ρε τι σου κάνει ένα μουνί και μια μπίρα ...


Live Version - Σχολιασμοι
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=104205.msg2669863#msg2669863

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιμή
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού