Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η αντριαννα ειναι ενα μικρουλι ομορφουλι ρουμανακι με μια παιχνιδιαρικη φατσουλα μεσ στην καυλα!!!!

ερχεται στο δωματιο κι αρχιζει κατι προκαταρκτικα και κατι τσαχπινιες που με καυλωσαν παρα πολυ και αμεσως καταλαβα οτι το 15αρι επιασε τοπο!!!

το κακο ειναι οτι δεν ξερει να βαλει την καποτα!κι ετσι οπως μου την εβαλε μ ενοχλουσε...ειδικα στην πιπα.η πιπα της μετρια.την επομενη φορα θα τη βαλω μονος μου την καποτα!γενικα μονος μου τη βαζω και σας συμβουλευω αυτο να κανετε κι εσεις!

στο γαμησι πολυ καλη!!και στις 3 στασεις!συμμετοχη,καυλα,απ ολα τα καλα!!!εγω ειχα χυσει και προηγουμενως διπλα και δε μου ερχοταν να χυσω με τπτ,οποτε της λεω αστο δε μπορω(γτ οντως δε θα χυνα) και ενω ειχε περασει αρκετη ωρα ηθελε να συνεχισουμε και να χυσω!παρα πολυ προθυμη δηλαδη,μπραβο το κοριτσακι!

μυριζει και πολυ ωραια!!εχει ωραιο σωμα,ωραιο κωλαρακι και ωραια μικρα βυζακια!ειναι πολυ κουκλιτσα γενικα!

το μονο που δε μου πολυαρεσει ειναι το μπουρδελο σα χωρος,αλλα νταξει τι να κανουμε...παντως σχετικα καθαρο.
(στην κριτικη που εκανα για το κολωνου 30α ιδια ημερομηνια ξεχασα να πω οτι το κολωνου 30α ειναι παρα πολυ ωραιος χωρος!!και τα δωματια παρα πολυ ωραια...απ τα ωραιοτερα δωματια μπουρδελου)

αυτα λοιπον για την αντριαννα...παρα πολυ καλη περιπτωση!!!!συντομα θα ξαναπαωΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού