Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ήταν εκεί η Μαρία. Ρωσίδα, ξανθούλα, αδύνατη, καλό σώμα, ξυρισμένο μουνάκι, καλό βυζάκι.
Είπε 15 ευρώ με κώλο (το "κωλαράκι" το είπε πρώτο μάλιστα!) και μπήκα. Μετά από λίγο ήρθε κι εκείνη. Έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις (πως σε λένε, πως με λένε) και πάει να βάλει καπότα ενώ ο πούτσος μου κοίταζε το πάτωμα! Της λέω "κάτσε περίμενε, πως θα την βάλεις έτσι! Γύρνα λίγο στα 4 να δεις πως θα μεταμορφωθεί!". Όντως, χωρίς να στραβώσει μου γυρίζει την κωλάρα της και παίρνει πολύ καλό στήσιμο. Με την όψη της κωλάρας της (έχει πραγματικά ωραίο κώλο) και της τρύπας της, μου γίνεται κάγκελο σύντομα. "ΟΚ, τώρα", της λέω, "είμαι έτοιμος!". Γυρίζει και μου βάζει την καπότα στο κεφαλάκι και μετά με ρούφηγμα ξετυλίγει την υπόλοιπη προς τα κάτω. Πίπα ρουφηχτή μεν, με πολύ χέρι δε... Μετά γυρνάει στα 4. Της τον χώνω στο μουνάκι και αρχίζω. Αυτή ψιλοκομοδίνο. Συνεχίζω πιο εντατικά και μετά από λίγο τον βγάζω και τον βάζω στην κωλάρα της. Περίμενα να με σταματήσει, αλλά ίσα-ίσα που με βοήθησε κιόλας! Μου έκανε εντύπωση γιατί δεν την είδα να μπαίνει μέσα με κρέμα για το βαλβίδι της (όπως συνηθίζουν αυτές που δίνουν κώλο) και σκέφτηκα να την σπρώξω έτσι λίγο στα στεγνά! Όμως μάλλον είχε βάλει, θα πρέπει να ήταν πολύ λίγο, ή δεν θα είχε βάλει καθόλου. Ωραία κωλάρα, την γαμούσα μια χαρούλα. Μετά κάνω το άλλο τεστ...τον βγάζω και τον ξαναβάζω στο μουνάκι της. Καμία αντίρρηση! Οι περισσότερες δεν το κάνουν, αυτή δεν είχε πρόβλημα. Αφού την κοπανάω λίγο έτσι, την γυρίζω ανάσκελα. Μουνάκι πάλι, μετά κωλαράκι. Και τούμπαλιν! Άλλαζα τρύπες κάθε 5-6 σπρωξίματα και πέρασε ακρετή ώρα μέχρι να μου πει "Άντε, χύσε με τώρα". Έλα όμως που δεν...! Καταλάβαινα ότι δεν θα χύσω εύκολα. Της είπα να βγάλω καπότα και να την χύσω στα βυζιά, κάτι το οποίο αρνήθηκε. Οπότε αναγκαστικά, με καπότα και χεράτο ενώ εκείνη έτριβε την μουνάρα της! Το καλό είναι ότι λίγο πρίν το τέλος μου τον άρπαξε και μου έπαιζε μαλακία αυτή. Έτσι κι έχυσα. Ψιλοξενέρωσα γιατί τον άφησε πριν στραγγίξει τελείως.
Έβαλα 5 στο "Σχέση απόδοσης/τιμής" για την φάση με την εναλλαγή τρύπας. Αν δεν υπήρχε αυτό θα έπαιρνε maximum 4 και επιεικώς. Θα ξαναπήγαινα μόνο για να απολαύσω αυτή την εναλλαγή τρύπας, πολύ λίγες το κάνουν, αλλιώς κωλαράκια υπάρχουν κι άλλα! Η τιμή επίσης (15 ευρώ με κώλο) είναι καλή. Αν και σιγά-σιγά εκεί πέφτει η ταρίφα σε πολλά μπουρδέλα στο Μεταξουργείο! Έχουν πάρει πρέφα ότι η κρίση μας έχειεπηρρεάσει! Το "Στάση 69" στις υπηρεσίες το έβαλα γιατί είπε στο σαλόνι ότι το κάνει. Δεν το δοκίμασα στο δωμάτιο όμως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού