Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157425
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ρεβεκα την ειχα πρωτοδει σε μια διελευση μου απο τον Βαρδαρη πριν απο λιγες μερες . Με ειχε εντυπωσιασει η γλυκεια σλαβικη ομορφια της και γενικα το νεανικο και αθωο παρουσιαστικο της .Τοτε εφυγα γιατι ηθελα να γυρισω κι αλλο αλλά την ειχα στοχοποιησει για μελλοντική κρουση.
Η ωρα ειχε φτασει.Ενημερωθηκα οτι πηρε μεταθεση στην οδο Φριξου και εσπευσα να την γνωρισω. Η τσατσα { κατηγοριας milf-mature,καμμια σχεση με κατι αλλες θειτσες-γιαγιαδες συναδελφισσες της} ηταν πολυ ευγενικη και μου παρουσιασε την Ρεβεκα:Ρωσιδα , 21 ετων, μετριου αναστηματος , καστανη με πρασινα ματια,μικρα βυζια που ενισχυουν την teenie εικονα της και tatoo στη μεση .Κατεθεσα 60 e για προγραμμα με γλειψιμο και μπηκα στο δωματιο.
Λιγο αργοτερα μπηκε και η Ρεβεκα στο δωματιο , με χαιρετησε και γονατισε πανω στο κρεβατι.Ηταν ελαφρως αμηχανη και συνεσταλμενη κατι που μου εδωσε την εντυπωση οτι δεν ηταν επαγγελματιας.Πιασαμε την κουβεντα και αγκαλιαστηκαμε ενω ταυτοχρονα φιλιομασταν και γλειφομασταν στον λαιμο και στ' αυτια.Ξαπλωσε ανασκελα και αφεθηκε στα χαδια των χεριων μου και της γλωσσας νου.Αφου εγλειψα και τον αφαλο της , εγλειψα και το τρυφερο μουνακι της και της εβαλα δαχτυλο.Χωρις να βγαλω το δαχτυλο απο μεσα της την γυρισα πλαγια για να γλυψω και τον κωλο της, κατι που της αρεσε ιδιαιτερα. Σεβαστηκα το οτι δεν ηθελε δαχτυλο στον κωλο της και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση ο ευγενικος τροπος που μου το ειπε .
Ηρθε και και η σειρα μου για να αφεθω στα χαδια της.Ονειρεμενη η πιπα της,με πολλα deep-throat και βασανιστικες αλλαγες ρυθμου.Ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να κουνιεται πανω στον πουτσο μου ενω τα ομορφα ματια της δεν σταματουσαν να με κοιταζουν.Της προσφερα και εγω αρκετη κινηση στη σταση αυτη και μετα γυρισαμε σε ιεραποστολικο και πισωκολλητο. Δεχτηκε να κανει ptm και ενιωθα πλεον πως οι τιτλοι τελους δεν θα αργουσαν να πεσουν.
Την ρωτησα αν ηθελε να χυσω πανω της.Εκπληκτος ελαβα θετικη απαντηση και της ζητησα να ξαπλωσει ανασκελα.Γονατισα πανω απο το κεφαλι της και αρχισε να μου γλειφει τ'αρχιδια.Με το αριστερο μου χερι επαιζα με το μουσκεμενο της μουνακι και με το δεξι αρχισα να αυνανιζομαι μεχρι που περιεχυσα με αφθονη ασπρη σαλτσα αυτο το υπεροχο αρνακι γαλακτος ρωσικης προελευσεως που σιγοψηνοταν μπροστα μου.
Αγκαλιαστηκαμε ξανα, φιληθηκαμε και μιλησαμε για λιγο κανοντας ετσι ακομα πιο εντονη αυτη την gfe εμπειρια που ειχα την τυχη να ζησω.Τα λεγομενα της τσατσας για την καλη της συμπεριφορα ειχαν επιβεβαιωθει και με το παραπανω .Τα ελληνικα της ειναι καλυτερα απο οτι περιμενα.Μπορει να εχει μικρη εμπειρια αλλα φαινεται οτι μπορει να προσφερει πολυ δυνατες συγκινησεις και σιγουρα το μελλον της ανηκει.Οι λατρεις του πρωκτικου μπορουν να την απολαυσουν με 80 e.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρεμπέκα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.725
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού