Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Εκκρεμεί έγκριση
Citytours 4769
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μια πιο ακριβης αξιολογηση της Νela για να κρινουν οι παιχτες τι θα δουν οταν συνατησουν το μωρο. Εγω δεν ξαναδοκιμαζω με τιποτα.

Συναντησα την Νελα στην Πραγα για δυο ωρες γιατι ειχα αποριες για το μωρο και ηθελα να την δοκιμασω. Επικοινωνια με την Αντρεα αψογη, και την εφερε στο ξενοδοχειο μου στην Πραγα.

Το μωρο ειναι ψηλο, με πολυ καλο προσωπο, και καλη επικοινωνια στα Αγγλικα, αλλα μεχρι εκει μπορω να πω καλα λογια για το μωρο. Σωμα με πολλα εχτρα κιλα, πλαδαρη, κοιλιες και δεν συμμαζευεται, μιλαμε για τα γουστα μου μπαζο, βυζια πεσμενα που εμοιαζαν σαν μελιτζανες (εχω ακουσει οτι τα εχει φτιαξει απο τοτε) και γενικα μη εμφανισιμη εκτος απο το προσωππο της. Στον δρομο ντυμενη ουτε που θα της εριχνα ματια, και ουτε θα την πηδαγα ακομα και τσαμπα.

Στο κρεβατι προσπαθει, αλλα χωρις πρωτοβουλιες, καθαρο GFE, με πολυ μετριοτατο πηδημα. Επρεπε να της πω πως να στηθει και παντα με σωμα που μου θυμιζε φαλαινα. Στην Φυλης βρησκεις πολυ καλυτερα μωρα! Μεγάλο χαμόγελο

Μια πολυ μετρια συναντηση που δεν θα γινοταν αν υπηρχαν ακριβεις φωτογραφεις του μωρου. Ας οψεται η περιεργεια μου Ντροπή

Αυτα τα ολιγα για να μην την προμοταρει ο αρχηγος σαν μουνα και καλο πηδημα!







Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Πράγα (Τσεχία)
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού