Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σιμόνα είναι ένα πιπίνι 23 χρονών από τη Ρουμανία (όπως μου είπε). Ύψος χωρίς τα τακούνια υπολογίζω γύρω στο 1,65, αδύνατο νεανικό σωματάκι, βυζάκι μικρό αλλά στητό, βγήκε στο σαλόνι με σέξι εσώρουχα και κάλτσες ως το γόνατο. Μακρύ ίσιο μαλλί, από πρόσωπο απλώς συμπαθητικό, όχι κάτι πολύ ιδιαίτερο.
40 € το απλό, 50 € το γυμνό στοματικό το οποίο όμως είναι όλα τα λεφτά. Μπήκα στο δωμάτιο όπου μόλις είχε βγει ο προηγούμενος καταθέτης και η τσατσά σκούπισε το σεντόνι με ένα βουρτσάκι! Money Mouth Από καθαριότητα χώρος μετριότατος, λίγο καλύτερα από Βαρδάρη. Όμως όλα αυτά δεν είχαν τόση σημασία όταν ήρθε το μωρό μέσα.
Από την αρχή έδειξε ευδιάθετη και χαμογελαστή, δημιούργησε ευχάριστη ατμόσφαιρα με κουβεντούλα με τη ναζιάρικη φωνή της! Έκανε προκαταρκτικά, φιλιά, χαϊδέματα, μου έφερε το στήθος της στο στόμα και έδειχνε να συμμετέχει και να απολαμβάνει. Αφού φυσικά το εργαλείο είχε γίνει κάγκελο το περίλαβε και έκανε την καλύτερη πίπα που έχω συναντήσει, βγαλμένη από τσόντα. Αμέτρητα deepthroat, ένιωθα το φάρυγγά της στο πουτσοκέφαλο, φτυσίματα, περιποιήση στα @@, καυλωτικά βλέμματα, εκφράσεις όπως "όλο μέσα" και γενικά ένα πάθος και μια ένταση λες και είχε μήνες να δει πούτσο!
Φυσικά όλη αυτή η ατμόσφαιρα με παρέσυρε και εμένα και το όλο σκηνικό έγινε πολύ gfe όταν ανέβηκε από πάνω και δυστυχώς το τέλος δεν άργισε να έρθει. Λυπάμαι που δε μπόρεσα να την απολαύσω και σε άλλες στάσεις αλλά θα το κάνω την επόμενη φορά. Παρόλα αυτά η κατάθεση ήταν super.
Μετά δεν έφυγε κατευθείαν αλλά έκατσε αρκετή ώρα, έπιασε κουβέντα και γενικώς έδειξε ότι την ενδιαφέρει πολύ τι αρέσει στους πελάτες. Αποχαιρετισμός με φιλί στο μάγουλο και φιλοφρονήσεις εκατέρωθεν.
Ελπίζω να μην αλλάξει καθόλου και θα είναι από τις top επιλογές στην πόλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού