Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239098
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη μετα απο 2 εβδομαδες και η πρωτη μας αρχικη εντυπωση επιβεβαιωθηκε,το μαγαζι αυτο κραταει δυνατα και μετα απο τις γιορτες οποτε οι πρωτες μας εντυπωσεις δεν ηταν φωτοβολιδα.Χωρος κορυφαιος κατα την αποψη μου,ζωντανος φωτισμος και δυνατες μουσικες.Αρκετες οι αιθεριες υπαρξεις για καθυμερινη θα ελεγα και χορευτικα κοματια για ολες τις καλονες οταν χορευουν στην πιστα και οχι slow κοματακια και μπαλαντες που σε στελνουν για υπνο απο νωρις (παμε για να περασουμε καλα και οχι να νοσταλγησω την προ δεκαετιας καψουρα μου).Στο ζουμι τωρα ...... Πολος ελξης σε αυτο το μαγαζι τα show , λεσβιακα , live sex , παρτουζες και φυσικα "Η κωλοτρυπιδα".Ανωμαλα,καυλωτικα για καθε γουστο.Πιστευω κανουν την διαφορα.Εχουνε βρει τον σωστο συνδιασμο αναμεσα σε Strip - Club - Θεαμα.Εξυπηρεηση απο το προσωπικο του μαγαζιου σε καλα επιπεδα και καθαρα ποτα χωρις παρενεργειες.Οι απλοι χοροι των κορασιδων ικανοποιητικοι χωρις να ειναι τιποτα το συγκλονιστικο.Prive δεν πηρα αλλα συναγωνιστες απο την παρεα δεν μεινανε με παραπονο.Μου φαινεται θα κατωχειροθει σαν στεκι.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2011
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού