Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367561
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αρκετό καιρό έκανα κι εγώ τη βόλτα μου στα στούντιο της Κασσάνδρας χθες.
Αφού κάναμε τη βολτούλα μας, μαζί με το φίλο μου, ανεβήκαμε και στο Κ3.Όταν εμφανίστηκε η Ναταλί, ένα πολύ όμορφο, ξανθό μωράκι, απ"την Τσεχία, με κέρδισε με το σκέρτσο και το νάζι της.Τί να κάνουμε;Έχω αδυναμία σε αυτές τις γυναίκες.Πολύ άνετη, φιλική και ζεστή στο σαλόνι, μας έπιασε την κουβέντα, πάντα με το χαμόγελο στα χειλή, με κάρφωνε, ρίχνοντάς μου πρόστυχες ματιές, που υπόσχονταν τρελές συνευρέσεις στα ενδότερα.
Πλήρωσα το αντίτιμο στην ευγενική "κυρία επί των τιμών" και πέρασα στο δωμάτιο.Εδώ θα ήθελα να επισημάνω το μοναδικό αρνητικό στοιχείο, που διαπίστωσα.Οι πόρτες των δωματίων βλέπουν στο σαλόνι, κάτι που μου προξένησε μια κάποια αμηχανία, αφού όταν ανοιγοκλείνει η πόρτα, φαίνεσαι.Νομίζω, ότι κάτι πρέπει να κάνουν γι"αυτό.Κατά τ"άλλα το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, ζεστό, με τη ντουζιέρα του.
Όταν μετά από λίγα λεπτά ήρθε η Ναταλί, μπόρεσα να δω καλύτερα, τί έκρυβαν τα πρόστυχα μαύρα εσώρουχά της.Της ζήτησα, να μη βγάλει τις μπότες της, που έφταναν μέχρι το γόνατο και το δέχτηκε, πάντα με το χαμόγελο στα χείλη.Το κορμάκι της τέλειο, από όλες τις απόψεις.Τέλειο στήθος, ούτε μικρό, ούτε μεγάλο, αλλά κανονικό, απαλό στην υφή, με δυο γκαβλιάρικες ρόγες.Δε μπόρεσα να ξεκολλήσω τα χέρια μου από πάνω τους.Και το στόμα μου από τις ρώγες της, τις οποίες έλιωσα από το πολύ γλύψιμο.Κωλαράκι στητό κι αφράτο ταυτόχρονα, με το μεταξένιο δέρμα της να στέλνει κύματα γκάβλιας στο μυαλό και τον πούτσο μου.Ξεκινήσαμε με 69 γλείφοντας ο ένας τον άλλο, αυτή τον πούτσο μου κι εγώ το μουνάκι της με μανία.Ρουφούσε το πουτσοκέφαλό μου, ρουφούσα την κλειτορίδα της.Χτυπούσε τον πούτσο μου στη γλώσσα της, της έβαζε όλη μου τη γλώσσα μέσα στην καυτή τρυπούλα της κι είχα όλο το μουνί της στο στόμα μου, ρουφώντας τους χυμούς της.Χωρίς φυσικά, να αφήσει παραπονεμένα τ"αρχίδια μου, τα οποία τίμησε δεόντος.Είχαμε πιάσει ένα τρελό ρυθμό και το ευχαριστιόμουν αφάνταστα.
Επειδή όπως πηγαίναμε, θα έχυνα γρήγορα, τη σταμάτησα και τη γύρισα ανάσκελα.Ξεκινήσαμε με μερικά γλωσσόφιλα και συνέχισα στο λαιμό, τα βυζιά, τις ρώγες, τον αφαλό της και κατέληξα πάλι στο μουνάκι της, γλύφοντας τα μουνόχειλά της και ρουφώντας πάλι την κλειτορίδα της.Μετά από λίγο με σταμάτησε και μου ζήτησε, να της τον χώσω.Υπάκουσα αμέσως και με μια κίνηση μπήκα στο καυτό κι υγρό μουνάκι της.Τότε άρχισε το σόου από μέρους της.Τρελά κουνήματα, πρόστυχες ματιές, γκαβλιάρικοι αναστεναγμοί, χτυπήματα στα κωλομέρια μου και χάϊδεμα στα αρχίδια μου με τα νύχια της.Και συνέχεια να μου ζητάει, να μη σταματήσω, αλλά να τη γαμάω όλο και πιο δυνατά.Δε γινόταν όμως, να μην την απολαύσω και στα τέσσερα.Την γύρισα μετά από λίγο.Είχε ήρθε η ώρα, να φάει κι αυτή τα κωλοσκάμπιλά της.Της γράπωσα τα κωλομέρια και μπήκα.Πιάσαμε πάλι ένα τρελό ρυθμό.Της σκαμπίλιαζα ( σε λογικά πλαίσια πάντα ) τον κωλαράκο της, αλλά κι αυτή δεν πήγαινε πίσω κι ανταπέδιδε, χούφτωνα τις βυζάρες της και συνέχιζα κρατώντας τον ίδιο ρυθμό, ενώ με το ένα χέρι μου γρατζουνούσε και χούφτωνε τα αρχίδια μου.Μετά απ"όλα αυτά το τέλος ήρθε πανηγυρικά κι έχυσα μέσα στο μουνάκι της.
Αράξαμε για λίγο αγκαλιασμένοι, για να ηρεμήσουμε, συζητώντας περί ανέμων κι υδάτων.Πλήθηκε, φόρεσε τα μαύρα και πρόστυχα εσώρουχά της, ανταλλάξαμε ευχές για τις γιορτές με δύο σταυρωτά φιλιά κι έφυγε.Όπως έκανα κι εγώ μετά από λίγο χαρούμενος κι ικανοποιημένος απόλυτα.Σίγουρα, θα την επισκευτώ ξανά με την πρώτη ευκαιρία.Απορώ, πώς δεν είχε γραφτεί κάποια κριτική μέχρι τώρα, γι"αυτόν "τον παιχταρά" της συγκεκριμένης αλυσίδας.

Υ.Γ. Θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη, πρώτα από την Ναταλί και μετά από τους συναγωνιστές, αν ξέφυγα λιγάκι στην περιγραφή μου, χρησιμοποιώντας εκφράσεις και λέξεις, οι οποίες μπορεί να θεωρηθούν μη κόσμιες.Αλλά, αυτό το κορίτσι μου έβγαλε τον πρόστυχο εαυτό μου και πραγματικά έτσι ένοιωθα όταν είμασταν μαζί.Όπως κι όση ώρα έγραφα την κριτική μου.Αλλά ακόμη και τώρα κι ας έχουν περάσει αρκετές ώρες.Νά¨σαι καλά Ναταλάκι μου.PAPA a PUSU !!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού