Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπήκα να δω το πετίτ πουτανί παρότι προτιμώ τον ακριβώς αντίθετο σωματότυπο. Η Κατερίνα 1,50 - 45 κιλά το πολύ, βγήκε ελάχιστα, με ύφος από αδιάφορο έως μουτρωμένο, και την έκοψα για τις γνωστές φτωχές υπηρεσίες. Σκέφτηκα να την κάνω, ο πουστροτσάτσος άρχισε το παραμύθι και τελικά νίκησε η περιέργεια και πέρασα. Μπαίνει αμίλητη και κάθεται ασάλευτη να της χαιδέψεις τα ανύπαρκτα βυζάκια, μετά μετριότατη πίπα με γυρισμένη πλάτη ούτε να δείς ούτε να πιάνεις, μου διόρθωνε κιόλας τη θέση των ποδιών μου ! τη σταματάω για ιεραποστολικό όπου με οδήγησε στο μικροσκοπικό μουνάκι της που ήταν όλα τα λεφτά καθώς της σήκωσα τα ποδαράκια και της έκανα βυθομετρήσεις, αν και δυσανασχετούσε λίγο. Μετά τη γύρισα πισωκολλητό όπου φχαριστήθηκα να χουφτώνω το κωλαράκι της που χώραγε όλο στη χούφτα μου, από γαμήσι είχε στηθεί χάλια για να μη μπαίνω, άλλαξα στήσιμο συνέχισα και οκ. 'Εφυγε μούγκα. Με δυό λόγια, παρόλο που από υπηρεσίες είναι χάλια και για κάποιους λόγους στραβωμένη, εγώ φχαριστήθηκα την εμπειρία, και θα τη σύστηνα αυστηρά για μία φορά βέβαια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
4.289
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού