Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την βλεπω την εχω ξαναπαρει δουλευε φιλης παλαιοτερα ισως ακομα και τωρα μελαχρινη πολυ καλο στηθος φοβερες ρογες για γλυψιμο κορμι πορα πολυ καλο μπαινει στο δωματιο και αρχιζει πως εχει πολυ κρυο και δεν μπορει να φυγει για ρουμανια και ελεγε τα δικα της καταλαβα πως δεν ειχε και πολυ ορεξη για γαμισι και λεω ωχχ ακυρο την βλεπω ξεκιναει με καθαρισμα περιοχης με μωρομαντιλο και ακαποτο τσιμπουκι ολιγολεπτο και σταματαει , λογο κρυου η πουτσα ειχε καυλωσει μονο πανω και κατω ο κορμος οχι και γυρναει και λεει τι πουτσα ειναι αυτη και της λεω τι εγινε τι εχει μου λεει αυτη γερνει ε τις λεω λογικο με τοσο κρυο δεν εχει καυλωσει ακομα κανε μου λιγο τσιμπουκι ακομα τι σταματισες της λεω ξυνιζει τα μουτρα της και συνεχιζει με το που καυλωνω μου λεει τι ειναι αυτη η πουτσα πολυ μεγαλο πουτσα (με τα λογια της) εγω δεν μπορω μεγαλο πουτσα ,της λεω εγω δεν ειναι μεγαλη κανονικη ειναι καταλαβα με ολη την φαση πως βαριοταν να γαμιθει και λεω τσαμπα το εικοσαρικο , στασεις που καναμε κανονικο και απο πισω φυσικα δεν τελειοσα αφου το επαιζε μιξοπαρθενα και δεν με αφινε να σπροξω καλα ολο σιγα σιγα και με ξενερωσε πληρως τις λεω αφου δεν μπορεις μεγαλες πουτσες λαθος δουλεια διαλεξες παρε μου τσιμπουκι τωρα και πεξτον να τελειονουμε οπως και ελειξε η φαση αν την δειτε ειναι ωραιο μουνι ειναι 3η φορα που την παιρνω αλα 2 στις 3 ηταν φολα οντως εχει στενο μουνι ωρα επισκεψης 15.00 και 20 ευρω το ποσο δεν ξαναπαω .Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού