Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271214
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα πάει κι εγώ για Μαντόνα αλλά την πατησαμεκαι αντι για αυτην ήταν δύο μικρες.Πάω και πανω να δω και βλεπω μια ξανθια με κοντα μαλλιά.Μου θυμιζε πρωταγονίστρια γερμανικης τσοντας απο παλια.Η τσατσα τσεπωνει τα 50 και παω στο δωματιο περιμενωντας την τσοντα μου!Μεγάλο χαμόγελο
Πραγματικα τσοντα!Προκαταρκτικα ανετα ανταγωνισιμα άλλων.Γλυψιμο σε γιδια-μυδια-αρχιδια που εξαφανίζονταν συνεχεια.Σηκώνομαι και συνεχιζει αυτη στα γόνατα.Κόντεψα να την πνίξω σπρώχνοντας το τρενακι μου στο στόμα της.Με τα ελαχιστα ελληνικα που ηξερε και τα αγγλικα μου κατάφερα να την κάνω να καταλάβει τι ήθελα.Αλλα εκεινη συνεχιζε να με γλυφει απο τα αυτια μέχρι τα μύδια μου.
Η τσοντα με τη Καντη Καντη συνεχιστηκε.Το τρενο εβαζε βαγόνια και ηταν ετοιμο να μπει στο τουνελ.Στα τεσσερα που την ειχα ειδα οτι η σουφρίτσα της ήταν δουλεμένη.Άλλη φορα θα μπούμε και απο κει γιατι το τουνελ φαινεται ωραιο.Το τρενο έκανε χιλιομετρα με εκεινη στα τεσσερα.Βογγητα και φωνουλες μεσα στη καβλα.Εριξα και μερικες ξυλιες στα κωλομαγουλα της και τότε ειδα τα τακουνακια της και σφυριξα ακαριαια.
Γαμω τα τακουνακια και ωραια ποδια Γλώσσα Με αγγαλιαζει και μου σκαει ενα βαθυ φιλι στο στομα.Εμεινα καγκελο Κουλ με το τρενακι ακόμα ορθιο!
Την αλλη φορα οπωσδήποτε εχω πρωκτικο και ποδολαγνεια στο προγραμμα με τη Καντη Καντη Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Κάντη
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού