Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εξω χίονιζε και εγω ετρεχα σαν κυνηγημενος να χωθω στα σπιτακια της Διδυμου για ζεστασια.
Αφου περασα απο το Διδυμου 20 και ειδα την νταρνταοφωτεινη, μπηκα και στο διπλανο σπιτάκι το 18Α
εκει με ειποδεχθηκα μια πολυ ηραμη και ευγενικη τσατσα..."η κοπελα ειναι στο δωματιο" μου λεει αλλα ειναι παρα πολυ καλη και ολοι οι πελατες μας λενε τα καλυτερα λογια για αυτην! Μαλλον (συνεχιζει) επειδη ειναι ρωσιδα! να ξερεις (μου λεει) η ρωσιδες ειναι οι πιο καλες....!!!!!!ακουγα εγω...
Στο μεταξύ ολα τα δωματιο πιασμενα...
Βγαινει καποια στιγμη η Αλιονα, ενα ζουμπουρλουδικο μιλφ με ωραιο 2αρη στητο στηθος (σχετικα) και ωραια ρωγα, και σχετικά καλο σωμα (για την ηλικια της). Προσωπο σκυλέ. οχι ομορφο. Ελευθερο στοματκο τελειωτικο, 69 προσθετει η τσατσα....
Δινω το αντιτιμο (20 ευρω) και μπαινω στο δωματιο, το οποιο προς εκπληξη μου ηταν καθαρο περιποιημενο και δεν μυριζε...Επεζε επισης η τηλεοραση και μια καλη τσοντα...
Μετα απο λιγα λεπτα αναμονης ερχεται το μιλφ και με αρχιζει στα κοπλιμεντα, και τι ομορφος που εισαι, και τι ωραια ματια , και τι ωραιο αγγιγμα που εχεις ...και αλλα τετοια. στηθηκε στα 4 ετσι ωστε να βλεπω απο τον καθρευτη την κωλαρα και την μουναρα της και ξεκινησε ενα σχετικα καλο στιμπουκι και γλειψιμο αρχιδιων, Σε ολη τη διαρκεια του στοματικου τα δαχτυλα μου χαιδευανε το μουνακι της , κατι που δεν εδειξε να την ενοχλει...
στην συνέχεια αναβηκε αυτη απο πανω με δικη της πρωτοβουλια, και μετα αλλαξαμε αλλες 2 στασεις...Ολα οκ
Γενικα δειχνει οτιειναι νεα στο χωρο (αν και σχεδον 50αρα σε ηλικια) και προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.Δεν βιαζεται πολυ, κανει σχετικα καλο σερβις, αλλα σε τιποτα δεν εχει "το κατι παραπανω" ουτε στην εμφανιση , ουτε σε αυτα που κανει στο δωματιο...ισως βεβαια βρει το ρυθμο της σε λιγο καιρο και γινει καλυτερη.
Θα το σκεφτω να την ξαναπαρω γιατι π.χ. η Λολα που δουλευει στο ιδιο μιλφοδρομο και πολυ ομορφοτερη ειναι , και καλυτερη πιπα κανει και γενικα "το εχει περισσότερο....λεμε τωρα...!
για μια δοκιμη συστηνεται ανεπιφυλακτα λοιπον στους μιλφακιδες, αι απο εκει και πέρα βλέπουμε....! αλλοι μαλλον θα την γουσταρουν και άλλοι θα σφυράνε αδιάφορα όπως εγώ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.488
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού