Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την απογοητευση απο τις μετριοτητες που επικρατουσαν στην περιοχη, ειπα να δοκιμασω και στα φυλης84-86 που δικαιως εχουν χαρακτηριστει ξεπετατζιδικα, απο τις απαραδεκτες τσατσαδες που δασκαλευουν τις κοπελες στα 7 λεπτα να σηκωνονται και να φευγουν, καθως και απο τις ιδιες τις κοπελες, που αρκετες ειναι μη μου απτου.
Στην προχτεσινη τσαρκα ειδα μετα απο παρα πολυ καιρό την γνωστη Ντανιέλλα, απο φυλης 92 το καλοκαιρι, η οποια συστηνεται ως ροξανα τωρα στο σαλονι.
Η ευγενικη υπηρεσια ανακοινωσε φουλ-φουλ προγραμμα, όπως ειχα συνηθισει κι απο παλια την Ντανιέλλα.

Στο δωματιο τωρα, ηρθε μετα απο λιγη ωρα η Ντανιελλα. Χαμογελαστή όπως παντα, ωραία κορμάρα, αλλά άβυζη(δεν με χαλαει καθολου)με ωραιες ευερεθιστες ρώγες.
Αφου καθαριστηκα με υγρο μαντηλάκι της ειπα να ξαπλωσει πανω μου και να τριφτεί λιγο στο κορμι μου όπως και έκανε, με φιλακια σε στηθος και λαιμο. Στη συνεχεια μολις κατεβηκε στο εργαλείο μου, ξεσυσκεύασε το καποτίδιο και εκανε κινηση να μου το φορεσει, αλλά δεν ειχα σκοπο να την αφησω να κανει τα δικα της. Της λεω αφου βλεπεις οτι ειμαι καθαρος και παλια εκανες ακαποτο γιατι τωρα δεν θελεις? Με τα πολλά την επεισα και δικαιώθηκα με το μαγευτικό της τσιμπούκι που με το μπολικο πινελωμα με την γλωσσα της και τις αισθησιακες παλινδρομησεις στο καυτο της στομα με ξετρέλανε. Για αρχιδογλείψιμο παλι αντεδρασε και μου λεει ξερεις δεν κανω γιατι οι αλλοι δεν ειναι καθαροι. Το εκανε κι αυτο βεβαια και το κατεχει Γλώσσα
Καναμε και 69 και μετα απο αυτο συνεχισαμε σε κλασσικη σταση, όπου και αισθανθηκα να ερχεται το τελος απο την ωραια αισθηση του κορμιου της και τα φιλιά της και τελικά απελευθερωνοντας το πλαστικό, πότισα την κοιλια της ενω ταυτοχρονα την φιλούσα με πάθος.

Κώλο δεν της ζητησα γιατι απογοητευτηκα που τώρα τα έκανε όλα παρακαλετά, ενω παλια ηταν προθυμη για ο,τι και να της ζητουσα κι έτσι δεν ηθελα να ξενερωσω από πιθανη αρνηση της. Παντως ό,τι κανει το κατεχει καλα, αυτο ειναι το μονο σιγουρο κι αν την πετυχετε ευδιαθετη πιστευω ειναι δυνατη επιλογη.
Όταν την ρωτησα στο τελος που ητανε, μου ειπε θεσσαλονικη και όταν της ανεφερα για βριλησσου που ειχα ακουσει εδω απο συναγωνιστες ότι ειχε παει, χαμογελασε και φανηκε να ντρεπεται που απο στουντιο ηρθε παλι φυλης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.259
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού