Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561257
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν μπορουσα να βαλω μηδενικα θα εσπαγα ολα τα ρεκορ..ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ-ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΕΤΑΜΕΝΟ 50αρικο ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ..αλλα ας τα παρουμε απο την αρχη.

Απο αυτο το στουντιο εχω "παρει" τις περισσοτερες εκει μεσα και ηξερα παντα οτι οι υπηρεσιες με ικανοποιουσαν απολυτα!ακομα και σε περιπτωσεις οπου οι κοπελες δεν ειχαν εμφανιση..λοιπον σαντρα το ονομα της φολας,σλοβακα ψηλη,ξανθο μαλλι,προσωπο σαβουρε αλλα το μαλλι την δειχνει πιο ομορφη(μην φατε παραμυθι ΝΟ 1)..στηθος φαινεται στητο αλλα μολις βγαινει ο στηθοδεσμος αποκαλυπτεται η ζελαδουρα(μην φατε παραμυθι ΝΟ 2)..εκει λοιπον που χωρις πολυ ορεξη μπαινω μεσα βλεπω προς εκπληξη μου οτι η τσατσα δεν ηταν η κ. ΝΙΚΗ που ειναι αψογη στη συμπεριφορα της..οπα λεω..

βγαινει η κοπελα δεν τρελενομαι κιολας (που να τρελενομουνα κιολας ο μλκας)..αλλα λεω ας δοκιμασω πολλες φορες δεν ξερεις..δεν ακολουθησα το ενστικτο μου ομως και αυτο με προδοσε..

χωρις πολλα λογια.-Η ΣΑΝΤΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!..να παει να δουλεψει σε κανενα στριπτιτζαδικο αν φοβατε να πιασει π@υτσ@!!!...το εχω πει ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΠΕΤΑΩ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΓΩ Γ@ΜΙεΜε να το βγαλω!!!τουλαχιστον εσενα ειναι η δουλεια σου..

προκαταρκτικα απολυτο μηδεν!!..φοβοταν να τον πιασει και να τον παιξει!
συμμετοχη η χειροτερη που εχω συναντησει!! το απολυτο καδρο!!
και πουστικα συστηματα με στησιμο στα τεσσερα με σηκωμενη μεση...κτλ κτλ..ΣΙΧΑΘΗΚΑ!

Ε ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕς ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΥΣΩ!...σηκωθηκα και εφυγα τρελαμενος.

που να συνεβαιναν αυτα οταν ηταν η κυρια νικη που ΕΓΓΥΟΤΑΝΕ παρακαλω οτι θα μεινεις ευχαριστημενος και κερνουσε και μπυριτσα!!ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ...

στη μακρα μου εμπειρια στο αθλημα και ειδικα στα στουντιο που τα γυριζω απο τοτε που πρωτοανοιξαν πριν ακομα γινουν μοδα δεν εχω συναντησει χειροτερη!

προστατευστε τα λεφτα σας!!!δεν γραφω συνηθως κριτικες αλλα θεωρω υποχρεωση μου να βοηθησω τους συναθλητες να μην εχουν εμπειρια παρομια με τη δικια μου..τα λεφτα μας πρεπει να τα ξοδευουμε με στυλ!

ευχαριστω για το χρονο που διαθεσατε να διαβασετε αυτη τη κριτικη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού