Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν ηθελα να ρισκαρω και ειπα να το ριξω σε κατι που ξερω και εμπιστευομαι το 50αρι. Κατι μου ελεγε να ξαναπαρω φουλ ( καθως τετοιο κωλο δυσκολα βρισκεις ) αλλα το σιγουρο ειναι οτι δεν θα κανω πολυ καιρο να την ξαναδω, οποτε θα (ξανα)γινει και αυτο. Τυπικη κλασσικα στο σαλονι, χωρις πολλα πολλα αλλα στο κρεβατι αψογη και παθιασμενη! Η πιπα της σε πολυ καλα επιπεδα, πιστευω η γκομενα ειναι τελεια για αυτη τη δουλεια. Κανει τα παντα οπως ακριβως πρεπει για να σε καβλωσει ακομα παραπανω. Ηταν δεκτικη σε χαδια και φιλια στα βυζια της, και οταν ηρθε η ωρα η "καλη" της ειπα να γυρισει με την μια στα τεσσερα. Μπορει να μην τον πηρα αυτη τη φορα, αλλα ηθελα να τον βλεπω. Εχει απιστευτο κωλο! Και κυριως ειναι το στησιμο που κανει το οποιο το γνωριζει πολυ καλα, και ακομα και αν δεν την παιρνεις απο πισω κανει κατι κινησεις και σε στελνει κανονικοτατα. Εβγαζε βογκητα καθως ειχα ανεβασει απτην αρχη στροφες, πιανοταν απο το κρεβατι και εδινε και αυτη προς τα πισω..! Δεν αλλαξα σταση, δεν υπηρχε λογος, εδωσα ολη μου τη βαση και την δυναμη οσο την ειχα στα τεσσερα! Εριξε και κατι βρισιδια προς το τελος οταν της ειπα πως χυνω, και μου αρεσε αρκετα γιατι εστω και για λιγα δευτερολεπτα στο τελος η καβλα παρεμεινε σε υψηλα επιπεδα. Εχει τον τροπο της να σε κερδιζει αυτη η κοπελα στο δωματιο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού