Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιτελους κυριες και κυριοι 2 μέρες πριν τα γενεθλια των 3 ετων που ανηκω στον αγοραιο έρωτα δεν ελεγε να πέσω σε φολα παλι οπως ειχα την ατυχια τελευταία...

Το χριστινάκι το οποιο το είχα βάλει στο ματι ξανα απο παλια διοτη οταν ειχα παει φένεται ειταν κουρασμένη και δεν μου παρηχε της υπηρεσιες που ήθελα...Και ετσι λεω θα ξαναδοκιμάσω...

Εκανα μια βολτα απο φωκαίας τα κλασικα μπάζα..
Κανω μια στην μεση της φυλης,οι ιδιες και οι ιδιες..

Και τελικα παίρνω απόφαση να παω στην χριστίνα η οποια μου χε πει παλια οταν την είχα πάρει οτι θα με περιμένει...Και δεν εκανα ασχημα..
Μπαίνω μέσα η τσατσα πολυ ευγενικη με λιγο τυπο του χαβαλε οπως φάνικε και καναμε και δυο πλακίτσες.
Η χριστίνα δεν άργησε να εμφανιστεί στο σαλόνι μιας και ειμουν ο μονος και αρχησε να μου τρυβόταν οπως συνηθίζει αλλα εγω ειχα σκοπο απο την αρχη να μπω μέσα και ετσι δεν μέ επηρέασε αυτο...

Μπηκα μέσα ,ξεντύθηκα και ξάπλωσα για να περιμένω την υπερτατη του αγοραιου ερωτα .
Ναι υπερτατη διοτη αξιζει να δουλευει σε στουντιο και οχι στα παρακμιακα σπιτια της φυλής..

Μπαίνει λοιπον μέσα μετα απο κανενα 5 λεπτο και αρχηζει με ενα μικρο σοου στο δωμάτιο,κατι σαν στριπτίζ που ειχα να δω κατι χρόνια για να πω την αληθεια και σιγα σιγα μου πέταξε τα ρουχα της πάνο μου..
Υστερα απο αυτο το σοου ανεβένει πάνο μου λοιπον . Εκει τα είδα ολα ,τι δεν μου έκανε,φιλια στο προσωπο,λαιμο ,χερια ,μπουτια,τριψιμο του κωλου της πάνο στην κοιλια μου κλπ κλπ. Ε οπως είταν φυσικο καυλωσα σαν τρελος και ειπα να της το ανταποδόσω αναλογα..

Την ξάπλωσα και αρχησα να την φιλαω εγω αυτην την φορα ,δαχτυλακι δέχτηκε κιολας,με αφησε επεισης να της γλειψω τα δαχτυλα των ποδιων της εφοσον ειταν καθαρη,εδειχνε να το απολαμβάνει ,της ζυτησα να πέξει λιγο με τα ποδια της στο στηθος μου και δεχτηκε με τρέλα..
Επειδη ομως δεν αντεχα και τοσο της ειπα να μου φορεσει τον σκουφο ,οπως και εκανε...
Ωραιαοτατη πιπα με πολυ τεχνη και προσοχη στο να μην με πονέσει,και ταυτοχρονα της χαιδευα την κολοτρυπιδα..
Υστερα απο αυτα τα αρχικα παμε στο κυριως πιατο το οποιο είχε 69,ιεραποστολικο και τέλος τελειωμα με την χριστινάρα στα 4 βλεποντας την υπεροχη θεα του κωλου της δεν αντεξα και πολυ...

Ετσι λοιπον επιτελους η γκαντεμια της φολας εσπασε ,δεν είναι μονο το οτι ειναι φολες οι ποιο πολλες αλλα επεισης οι επιλογες που κάνουμε...
Πλεον,χριστινα,μαρια(φυλης80),αντριανα,η πρωτη προτίμηση σε τσάρκα...

Εαν οχι θα κατσω σπιτη να την παίξω... ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού