Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η Ίρα επεστρεψε πριν απο μερικες μερες απο τις διακοπες της στην ουκρανια.Με λαμπερο ξανθο μαλλι πρασινα ματια σιλικονουχα βυζια(σχετικο μικρου μεγεθους) και την χαρακτιριστικη αλυσιδα στη μεση.ειναι μια εντυποσιακη παρουσια εδω και χρονια στο βαρδαρι
Με αναγνωρησε οταν μπηκα μεσα και ειπε στην πολυ ευγενικη τσατσα- που μας μιλαει στιν πλυθυντικο(κατι που δε βλεπουμε συχνα)-ο κυριος με ξερει.Ειμαι πελατη της εδω και 2 χρονια και μου εχει λειψει.ειχα να τη δω 6 μηνες.
Μπαινει στο δωματιο ευδιαθετη μου βγαζει τα εσωρουχα,μου περναει το προφυλακτικο και μου κανει πιπα στα 4 ενω με κοιταει στα ματια,φαση που μου θυμισε τσοντα.Τη φαση αυτη την απολαμβανα βλειποντας την και απο τον καθρεπτη.Μετα εγλειψα τα βυζια της τον αφαλο της,της ετριψα την πλατη,της εγλειψα τη ραχοκοκαλια και μολις τουρλοσε τον κωλο της,τον εγλειψα λαιμαργα.
Τα βογγυτα που εβγαζε ηταν η καλυτερη απιβεβαιωση για το οτι της αρεσε οτι ακανα.Ειχε έρθει πλεον η ωρα για το κυριος θεμα.Ανεβαινει απο πανω μου και ενω της τον καρφωνα ενιωθα την καυτη της ανασα πανω μου και με κρατουσε σφικτα απο τους ωμους.Μετα γυρισα απο πανο και ο επιλογος γραφτικε με πισωκολιτο.
Θα ηταν ολα τελεια αν προς το τελος δεν μου εκανε παραπονα οτι την κρατησα παραπανω απο τα15 λεπτα που ειναι ο χρονος μου για 40 ευρω.Το εκανε θεμα που εμεινα 5 λεπτα παραπανω κατι που δεν ειχε κανει ποτε πριν, αν και μου εχει δωσει αλλες φορες παραταση.Μου θυμισε κατι μικρουλες.αβγαλτες και μιζερες συναδερφισες της που σε ξενερονουν αν τις κρατησεις λιγο παραπανω.Ενταξη ειναι επαγγελματιας.ο χρονος ειαι χρημα αλλα οχι και ετσι και μαλιστα σε παλιο πελατη που σε κανει να περνας καλα στη δουλεια σου.Ελπιζω να ηταν μονο μια κακια στιγμη της και τιποτα παραπανω.Με ξενωρωσε λιγο αλλα δεν μπωρω να διαγραψω ποσο καλα περασα τις αλλες φορες μαζι της.
Προσεξτε συναγωνιστες!ειναι πολυ καλη ιδιως με καποιον που ξερει αλλα να εχετε καλου κακου το ματι στο ρολοι γιατι αν δεν εχετε εσεις θα το εχει αυτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Ήρα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.725
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού