Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367563
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή επίσκεψη στο αστέρι που λέγεται Νίνα.

Η εμπειρία ήταν η πρώτη μου με τη συγκεκριμένη κοπέλα και ομολογώ ότι με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο.

Δε θα μπω σε λεπτομέρεις για αυτά που κάναμε στο δωμάτιο, ήταν πάρα πολλά και κράτησαν περίπου 25' στο απλό πρόγραμμα των €50. Απλά ήταν υπέροχα, όπως και η ίδια (εξ'ου και ο τίτλος).

Θα δώσω όμως ορισμένα στοιχεία που αφορούν την κοπέλα και τη συμπεριφορά της, με βάση τη σημερινή μου εμπειρία:

- Καταρχήν είναι πραγματικά όμορφη.
- Το σώμα της είναι αψεγάδιαστο, σφιχτό, γυμνασμένο, με άκρως απαλό δέρμα.
- Είναι καθαρή και μοσχοβολιστή.
- Είναι γλυκιά, χαμογελαστή και ομιλιτική χωρίς να κουράζει.
- Τα όσα λέει και κάνει στη διάρκεια του sex δείχνουν απολύτως φυσιολογικά και όχι προσποιητά (αν και κατά πάσα πιθανότητα είναι).
- Σε κάνει να πιστέψεις ότι πραγματικά της αρέσει που βρίσκεται μαζί σου, ότι είσαι "ξεχωριστή" περίπτωση για αυτήν. Βέβαια βοηθάει να της φερθεί κάποιος με ευγένεια & σεβασμό, και φυσικά να είναι και ο ίδιος καθαρός.
- Έχει υπομονή, δε δυσανασχετεί και δε λέει όχι σε αυτά που της ζητάς (τουλάχιστον έτσι έκανε μαζί μου).
- Ενδιαφέρεται να περάσεις καλά, δε σε αγχώνει (ακόμα και αν λόγω κούρασης - όπως μου συνέβη - έχεις ορισμένα τεχνικά προβλήματα).

Το παραπάνω πακέτο, σε συνδυασμό με το ότι μιλάει άψογα Ελληνικά και μπορείς να συνεννοηθείς, την καθιστούν την καλύτερη μου εμπειρία με πουτάνα ever.

Τα μόνα σημεία προς βελτίωση είναι το να μην παραείναι επιθετική σε κάποιες στιγμές, και το να προσπαθήσει να γρατσουνάει λιγότερο με τα δόντια της κατά τη διάρκεια της πίπας.

Νίνα αξίζεις πολλά. Και πιστεύω ότι είσαι για πολύ μεγαλύτερα πράγματα. Η κριτική που σου υποσχέθηκα είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για την γαμάτη εμπειρία μαζί σου (βέβαια και το 50-ευρο δεν ήταν λίγο, ειδικά στις μέρες μας, ε? ).

Η βαθμολογία είναι η μέγιστη δυνατή που μου επιτρέπει το σύστημα.

Υ.Γ. : Αν και ίσως δεν ενδιαφέρει κανέναν από τους συναγωνιστές, πρέπει να πω ότι είναι η μοναδική πόρνη που έχω συναντήσει που μου φάνηκε αρκετά εύστροφη. Καμία σχέση με τα σαχλοκούδουνα που κυκλοφορούν εντός και εκτός μπουρδέλων. Εκτός μπουρδέλου θα ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού