Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν και η επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα έγινε το απόγευμα της περασμένης Παρασκευής, γράφω τα σχόλια μου σήμερα παρακεινούμενος από τον προηγούμενο συναγωνιστή baros. Βασικά και εγώ για την κινεζούλα πήγαινα, μια που την είχα δοκιμάσει και παλαιότερα (βλέπε άρθρο μου στις 23-08-2010). Δυστυχώς δούλευε η Ρωξάνα (ουτε η Καρίνα μου έκατσε - αυτή έχει το πιο στενό νιμου φίλε baros). Το απλό εισητήριο πήγε στα 30 ευρά από 20...και μου ερέσει που είχα γράψει τότε ότι το στούντιο αυτό θα δώσει το παράδειγμα να μειώσουν τις τιμές και τα άλλα της περιοχής. Δυστυχώς έγινε το αντίστροφο...κρίση δεν υπάρχει στο μουνί! Παρακαλώ τους υπέυθυνους να διορθώσουν την τιμή πάνω στις πληροφορίες του στούντιο. Τέσπα, εισέρχομαι στο δωμάτιο με το απλό εισητήριο και μετά από λίγο έρχεται η μικρή Ρουμάνα. Κατευθείαν να μου βάλει το σκουφί. Κάτσε ρε κορίτσι μου να σε γλείψω λίγο, να μου σηκωθεί πρώτα. Ευτυχώς με άκουσε. Πίπα μηδέν. Βάζει κρέμα και την γυρίζω για πισωκολητό, όπου τα πάει καλύτερα. Τελικά καταθέτω με μένα από πάνω με ωραία βογκητά από πλευράς της. Τελικά, δεν είναι από τις καλύτερες (αφού δεν έχει πολύ ωραίο σώμα) και τώρα με την αύξηση της τιμής, καλύτερα να πας σε κάποιο άλλο της περιοχής με 10 ευρά παραπάνω (γιαυτό και η χαμηλή βαθμολογία στη σχέση απόδοσης - τιμής).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Ροξάνα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού