Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452440
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη χθες στην καβλα! Με υποδεχτηκε τσα2 ΣΟΥΠΕΡ(δικαιως το 9ρακι)! Η κοπελια χθες φοραγε ασπρο δυχτιωτο συνολακι και γοβα γκρι! Κοινως ηταν μεσ την ΚΑΒΛΑ! Μολις την ειδα αναψα ολοκληρος. Οποτε βουουουρ στο δωματιο. Οταν πας σε στουντιο να πηδηξεις, οσο καβλα και να ειναι η κοπελα, γαμας, φχαρηστιεσαι και τον πουλο. Το λεω αυτο διοτι εγω μαλλον την εχω ''πατησει την μπανανοφλουδα'' με το Βανεσσακι. Οποτε αναμενεται να μας φαει πολλαααα η μικρα ακομα.
Η Βανεσσα απο θεμα διαθεσης αν θελει μπορει να κανει πολλα, το κατεχει πολυ καλα το αθλημα, αλλα... Εμενα βεβαια και τιποτα να μη μου κανει παλι θα πηγαινω. Χθες ψιλοβαριοταν λιγο, αλλα μονο και μονο που γαμας αυτο το απιστευτο μωρο εμενα μου αρκει. Παντως για μην την αδικω, ποτε δεν εχει δυσανασχετησει, δεν βιαζεται και δεν λεει τις γνωστες μαλακιες που λενε αλλες, οπου πανω στην καβλα σε κοβουν. Ειδικα χθες τελειωσα ψιλογρηγορα διοτι με ειχε καβλωσει πολυ απο πριν, συν το οτι κατα την διαρκεια του σεξ φοραγε τις γοβες της! Ειναι που ειναι καραμουναρος φοραγε και γοβες χθες, η αδρεναλινη εκτοξευτικε στα υψη! Αχ, Βανεσσα, Βανεσσα.. Έρωτας

Υ.Γ: Στην πρωτη μου κριτικη σε εμφανιση ειχα βαλει 8 επειδη δεν μπορουσα να βαλω παραπανω. Στην δευτερη 9. Απο δω και περα θα βαζω 10! Το αξιζει ειναι θεα! Αντικειμενικα παντως η εμφανιση της κυμαινεται απο 9 εως 10.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού