Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οταν απουσιάζει η μαρια( μελαχρινη) ,χριστινα,μπαρμπαρα,Αντριαννα τι περιμένεις να βρεις καλοκαιριατικα και παραμονές 15γουστου? Τιποτα,
τσαρκα μες τους 40 βαθμους χαχνοντας κατι καλο που ποτε δεν ηθρε για αλλη μια φορα! Πετυχα την συγκεκριμένη κοπελιτσα η οποια ειναι ρουμάνα με ωραίο κωλο ,βυζι,και σχετικα κοντη σε υψος ! Εντομεταξυ αυτο το τρικ που κανει το φως συνεχεια με εχει γαμησει για τα καλα ομορφες ειναι στο σαλονι,ερχονται face to face στο δωματιο και λες πως ειναι δυνατον? Ελα που είναι! Εμφανισιακα τπτ το σπουδαιο αλλα στο κρεβατι με ορεξη να σε κανει να περασεις καλα! Αρχηζει με πιπα οπου δεν τον εβαζε ολο ουτε καν το μισο αλλα το εκανε ωραια με αισθισακο τροπο που αυτο μου άρεσε! Χαιδευω κωλο,παω να χαιδεψω μουνι μες την κρέμα ειταν μολης εβαλα το χερι μου το εβγαλα αμεσως ! Ξεκιναμε με την κλασικη στάση οπου ειναι αυτη απο πάνο μου οπου εκει δεν πονεσε και πολυ,διοτη δεν έμπενε ολο μεσα αλλα στην επομενη σταση στα 4 εκει αμα δεν είχε κρεμα οπως ειπε η ιδια θα την έσκιζα στα δυο ! Μα καλα ρε τοσο μεγαλη ειναι ποια? ΛύπηΛύπη Την μια κοροιδεουν τους μικροτσουτσουνους και απο την αλλη....τι να πεις! Μου πέφτει ξανα απο την υπερβολικη κρεμα ,μου την πέζει και της ζηταω να ξαναστυθει για να χυσω επιτελους σε μια τρυπα οπου και εγεινε! Τυπικες διαδικασιες,ελατε ,σκουπιστε,τελειωσαμε! Χαλασα 40 ευρω οπου θα μπορουσα να παω σε κανα στουντιο να περασω 10 φορες ποιο όμορφα,αλλα τι να κανουμε !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού